سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبدکاووس انتخاب شد

شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبدکاووس انتخاب شد

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش گنبدکاووس از انتخاب رحمان محمدی راد به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال این باشگاه خبر داد و گفت: این مربی از بازی فردا (یکشنبه) مقابل متین صالحین ورامین، روی نیمکت تیم می نشیند.

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش گنبدکاووس از انتخاب رحمان محمدی راد به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال این باشگاه خبر داد و گفت: این مربی از بازی فردا (یکشنبه) مقابل متین صالحین ورامین، روی نیمکت تیم می نشیند. مهدی محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تغییر بای محمد دوجی سرمربی سابق تیم هاوش به دلیل توصیه پزشکان مبنی برخوب نبودن استرس و هیجان برای او، صورت گرفت.
وی اظهار داشت: از این پس بای محمد دوجی به عنوان مشاور عالی مدیرعامل و مدیر فنی در کنار تیم حضور خواهد داشت.
محمدی اضافه کرد: قرارداد سرمربی جدید تیم هاوش تا پایان فصل می باشد و وی از بازی فردا یکشنبه مقابل تیم متین صالحین ورامین، هدایت تیم را برعهده خواهد داشت.
رحمان محمدی راد سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبدکاووس متولد 1356 تهران است که به عنوان کمک مربی تیم ملی والیبال در دوران مربیگری ولاسکو، کواچ و لوزانو حضور داشت و کسب مقام چهارم لیگ جهانی درسال 2014 و کسب مقام پنجم رقابت های جهانی و حضور در بازی های المیپک ریو 2016 با تیم ملی ایران را در کارنامه دارد.
این مربی 39 ساله تیم والیبال هاوش در دوران بازیگری خود، بازی در تیم های 'صنام، پگاه ارومیه، گل گهر سیرجان، پرسپولیس و برق تهران، قزوین و مشهد در ‌لیگ ‌برتر را در کارنامه دارد.
رحمان محمدی راد همچنین در دوران بازیگری خود در تیم ملی موفق به کسب کسب مقام نایب قهرمانی بازی های آسیایی 2002 بوسان کره جنوبی شده است.
تیم هاوش گنبدکاووس در مسابقات لیگ برتر والیبال از پنج بازی گذشته خود تنها با کسب یک برد و سه امتیاز در رده آخر جدول 12 تیمی لیگ برتر قرار دارد.
سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبدکاووس انتخاب شد