کشتی گیران به اردو دعوت شدند

شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
کشتی گیران به اردو دعوت شدند

تهران - ایرنا - اسامی کشتی‌ گیران تیم ‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران برای حضور در رقابت‌ های جهانی اوزان غیرالمپیکی اعلام شد.

تهران - ایرنا - اسامی کشتی‌ گیران تیم ‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران برای حضور در رقابت‌ های جهانی اوزان غیرالمپیکی اعلام شد. این رقابت‌ ها روزهای 20 و 21 آذر ماه در شهر بوداپست پایتخت مجارستان برگزار می شود.
به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون کشتی، اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت های جهانی اوزان غیرالمپیکی در مجارستان روزهای 23 آبان تا چهارم آذر ماه در خانه کشتی تهران برگزار می شود.
** اسامی دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی آزاد
حسن رحیمی، یونس امامی، عرفان آیینی، پیمان بیابانی، مصطفی حسین خانی، امیرحسین حسینی و حسین شهبازی از تهران، بهنام احسان پور، حسن یزدانی، کمیل قاسمی، احمد بذری، رضا مظفری و کامران قاسم پور از مازندران، خیراله قهرمانی از کرمانشاه، جمال عبادی از خوزستان، محسن مصطفوی از آذربایجان شرقی، امیر رضا امیری از لرستان، دانیال شریعتی از همدان، محمد متقی نیا از خراسان رضوی از سوی محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به اردو دعوت شدند.
همچنین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای شرکت در رقابت های جهانی اوزان غیر المپیکی و همچنین مسابقات جایزه بزرگ آذربایجان روزهای 23 آبان ماه تا سوم آذر ماه در محل خانه کشتی تهران برگزار خواهد شد.
** اسامی دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی
59 کیلوگرم: سامان عبدولی از خوزستان و محمد نوربخش از تهران و در 66 کیلوگرم: مهدی زیدوند، محمد الیاسی از خوزستان و محمد مهدی گرایی از فارس و در 71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد از اردبیل و عظیم گرمسیری از خوزستان و در 75 کیلوگرم: محمد علی گرایی از فارس، رسول گرمسیری از خوزستان و پژمان پشتام از تهران و در 80 کیلوگرم: یوسف قادریان از البرز و رامین طاهری از خوزستان، در 85 کیلوگرم: حسین نوری از البرز، آرمان علی زاده از خوزستان و ایمان انصاری از تهران و در 98 کیلوگرم: مهدی علیاری از تهران، علی اکبر حیدری از قم و سید مصطفی صالحی زاده از خوزستان و در 130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی از خوزستان، سید یونس جعفری از کرمانشاه، شادمان عظیمی از فارس و مسعود نعمت چکانی از خوزستان از سوی علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به اردو دعوت شدند.
کشتی گیران به اردو دعوت شدند