معنویت، دین مداری و ولایت محوری شاخصه سپاه است

شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
معنویت، دین مداری و ولایت محوری شاخصه سپاه است

بوشهر- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: معنویت، دین مداری و ولایت محوری از شاخصه های سپاه پاسداران و در این نهاد گفتمان غالب برمبنای معنویت و نگاه تکلیف مدارانه و عبادی است.

بوشهر- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: معنویت، دین مداری و ولایت محوری از شاخصه های سپاه پاسداران و در این نهاد گفتمان غالب برمبنای معنویت و نگاه تکلیف مدارانه و عبادی است. به گزارش ایرنا، روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه روز شنبه به نقل از حجت الاسلام محمود محمودی زاده افزود: حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه سپاه از آغاز تاکنون بوده و هست.
وی اضافه کرد: پاسداران برای عمل به این وظیفه با تمام نیرو مشغول خدمت هستند و در راه اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی از بذل جان شیرین خود دریغ نمی کنند.
محمودی زاده بیان کرد: اولین مولفه سپاه پاسداران ولایت مداری است واین مجموعه باید در شناخت وپیروی ازمنویات ولی امر خود سرآمد باشد.
محمودی زاده اضافه کرد: بینش سیاسی وبصیرت یکی دیگر از مولفه های اصلی سپاه پاسداران است که پاسداران باید با تحلیل دقیق وبینش سیاسی صحیح جبهه حق را از باطل تشخیص دهند.
وی با تشریح چگونگی مواجهه جهبه استکبار در رویارویی با انقلاب اسلامی گفت: جبهه استکبار در زمان حاضر به عنوان دشمن سرسخت انقلاب اسلامی با تمام توان خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایستاده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در مورد نوع نگرش مجموعه سپاه در تغییرات جریانهای سیاسی جهانی وسران دولت ها اظهارکرد: ماهیت اختلاف و دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی ایران تقابل حق و باطل است و تا دنیای استکبار و استبداد از این سیاست خصمانه خود دست برندارد این اختلاف و تقابل وجود دارد.
وی با اشاره به روند برگزاری انتخابات در ایالات متحده آمریکا گفت: با تغییر رئیس جمهوری در یک کشور، تفکرهای بنیادی انقلاب اسلامی وسپاه پاسداران تغییری نمی کند چه رئیس جمهوری منتخب آن کشور از حزب جمهوری خواه باشد و یا از حزب دمکرات زیرا هردو حزب در هدفهای استکباری خود علیه نظام اسلامی تفاوتی ندارند.
محمودی زاده گفت: آنها هدف مشترک دارند و ما نیز در برابر آنان برای حفظ نظام اسلامیمان باید متحد بوده و هدف واحد و مشترکی داشته باشیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: انتظار حل مشکلات داخلی و خارجی یک کشور به دست اتفاقها و حوادث سیاسی برون مرزی کوتاه اندیشی و اشتباهی بزرگ است و تاریخ نشان داده است ملت ایران همواره با اتکا به توانمندیهای خود مشکلات را حل کرده است.
معنویت، دین مداری و ولایت محوری شاخصه سپاه است