معاون اول رئیس جمهوری به مقام شامخ شهدا در سیرجان ادای احترام کرد

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵
معاون اول رئیس جمهوری به مقام شامخ شهدا در سیرجان ادای احترام کرد

کرمان - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری امروز (دوشنبه) بدو ورود به شهرستان سیرجان به مقام شامخ شهدا در این شهر ادای احترام کرد.

کرمان - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری امروز (دوشنبه) بدو ورود به سیرجان به مقام شامخ شهدا در این شهر ادای احترام کرد. به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری با حضور بر گلزار شهدای شهر سیرجان با آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی، تجدید میثاق کرد.
وی به مقام شامخ شهیدان 'محمد اسلام کیش' و 'محمدرضا حافظی' که هفته گذشته بر اثر انفجارهای تروریستی در شهر سامراء عراق به شهادت رسیدند نیز ادای احترام کرد.
معاون اول رئیس جمهوری همچنین بر مزار 2 برادر شهیدش محمد و یعقوب جهانگیری حاضر شد.
وزرای جهاد کشاورزی، نیرو، ورزش و جوانان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون سازمان برنامه و بودجه و برخی معاونان وزرا در این سفر 2 روزه اسحاق جهانگیری را همراهی می کنند.
افتتاح مجموعه ورزشی گل گهر سیرجان، بهره برداری از پروژه گندله سازی شماره 2 مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر و چند بازدید از جمله برنامه های معاون اول رئیس جمهوری در سیرجان است.
معاون اول رئیس جمهوری امروز در آغاز سفر 2 روزه به استان کرمان به منظور افتتاح چند طرح بزرگ اقتصادی و عمرانی وارد شهرستان سیرجان شد.
جهانگیری در ادامه این سفر به جنوب استان کرمان می رود و افتتاح طرح های مختلف و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان را در برنامه دارد.
مرکز شهرستان سیرجان در 175 کیلومتری غرب کرمان است.
معاون اول رئیس جمهوری به مقام شامخ شهدا در سیرجان ادای احترام کرد
jkkjkjkjkj