پیکر حسن شایانفر روزنامه نگار پیشکسوت تشییع شد

دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵
پیکر حسن شایانفر روزنامه نگار پیشکسوت تشییع شد

تهران-ایرنا- پیکر مرحوم حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش‌های کیهان و مشاور فرهنگی نماینده ولی‌فقیه در مؤسسه کیهان؛ روی دستان همکاران و اصحاب رسانه در تهران تشییع شد.

تهران-ایرنا- پیکر مرحوم حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش‌های کیهان و مشاور فرهنگی نماینده ولی‌فقیه در مؤسسه کیهان؛ روی دستان همکاران و اصحاب رسانه تشییع و برای خاکسپاری در قطعه هنرمندان، به بهشت زهرا (س) منتقل شد. به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مراسم تشییع مرحوم شایانفر از مقابل منزل وی واقع در خیابان ایران، خیابان مهدوی‌پور، کوچه عرب سرخی، با حضور جمعی از همکاران و اصحاب رسانه، شماری از مسئولان فرهنگی و هنری، رسانه ای آغاز و پس از طی مسافتی پیکرش برای اقامه نماز میت به مسجد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) انتقال یافت.
پس از اقامه نماز میت به امامت حجت الاسلام سیدرضا تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، پیکر این روزنامه نگار کشور برای خاکسپاری راهی بهشت زهرا (س) شد.
در این مراسم اعلام شد که مراسم یادبود آن مرحوم، پنجشنبه این هفته از ساعت 13:30 تا 15 در مسجد فخرالدوله واقع در دروازه شمیران برگزار خواهد شد.
مرحوم شایانفر در آستانه اربعین حسینی و پس از یک دوره طولانی بیماری گوارشی روز شنبه دارفانی را وداع گفت.
وی از سال 1372 به جمع نویسندگان روزنامه کیهان پیوست و به عنوان مدیر دفتر پژوهش‌ های مؤسسه کیهان مسئولیت‌های مختلفی برعهده داشت.
پیکر حسن شایانفر روزنامه نگار پیشکسوت تشییع شد