رویدادهای خبری امروز سه شنبه دوم آذر در کردستان

سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵
رویدادهای خبری امروز سه شنبه دوم آذر در کردستان

سنندج- ایرنا- امروز سه شنبه دوم آذر چند رویداد در کردستان خبری می شوند که افتتاح نخستین مرکز فراگیر کانون و تقدیر از فعالان عرصه کتاب از جمله این رویدادها است.

سنندج- ایرنا- امروز سه شنبه دوم آذر چند رویداد در کردستان خبری می شوند که افتتاح نخستین مرکز فراگیر کانون و تقدیر از فعالان عرصه کتاب از جمله این رویدادها است. به گزارش خبرنگار ایرنا نخستین مرکز فراگیر کانون با حضور معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور امروز ساعت 9:30 در شهرک بهاران سنندج افتتاح می شود.
** امروز همچنین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در آیینی راس ساعت 9:30 در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج از فعالان عرصه کتاب کردستان تقدیر می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
خوانندگان عزیز همچنین می تواند این نوع برنامه های خود را از طریق ایدی تلگرامی ???? @masoudahmadi1979 ارسال کنند.
کانال رسمی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان(ایرنا) نیز به آدرس irnasanandaj@ در تلگرام قابل دریافت است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
رویدادهای خبری امروز سه شنبه دوم آذر در کردستان
jkkjkjkjkj