فرمانده سپاه مازندران:برخی دانشمندان ما هنوز به خودباوری نرسیدند

سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵
فرمانده سپاه مازندران:برخی دانشمندان ما هنوز به خودباوری نرسیدند

ساری- ایرنا- فرمانده سپاه کربلا مازندران با انتقاد از فراری دادن نخبگان علمی از سوی استادانی که غرب زده هستند، گفت: برخی از استادان و دانشمندان ما هنوز به خودباوری ' ما می توانیم 'نرسیدند.

ساری- ایرنا- فرمانده سپاه کربلا مازندران با انتقاد از فراری دادن نخبگان علمی از سوی استادانی که غرب زده هستند، گفت: برخی از استادان و دانشمندان ما هنوز به خودباوری ' ما می توانیم 'نرسیدند. سردار حسین بابایی روز سه شنبه در همایش جهادگران علم و فن آوری در محل دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی
ساری افزود: به رغم اهمیت اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری ،برخی افراد که دارای تحصیلات عالیه هستند ،تلاش می کنند تا اقتصاد مقاومتی عملی نشود.
وی با اظهار اینکه پس از شهادت دانشمندان هسته ای تعدادی از دانشجویان خطاب به وزارت علوم و تحقیقات نامه نوشتند و خواستار تغییر رشته خود به هسته ای شدند، گفت:جوانان کشور با اینکه می دانستند این راه شهادت به دنبال دارد، باز اقدام به این کار کردند و این کار دشمنان ایران را به وحشت انداخت.
فرمانده سپاه مازندران با اشاره به سخنان کسانی که در دل حب به آمریکا دارند، گفت:ایران در حال حاضر تبدیل به یک الگو شده است و عده ای برای ممانعت از این کار داعش را خلق کردند.
بابایی با بیان اینکه کلینتون در سخنانش به وضوح به خلق داعش اعتراف کرده است،افزود: امروز داعش سبب آشکارشدن پلیدی آمریکا و بازگشت محبت مردم ایران در دل عراقی ها شد.
فرمانده سپاه کربلا مازندران در بخش دیگری به رویکرد توجه به تولیدات محصولات کشاورزی سپاه استان اشاره کرد و افزود:کسانی که با دریافت وام چند میلیاردی که پس هم نمی دهند کالا وارد می کنند، حرکت جهادی ما را ضعیف می کنند ،ولی ما همچنان به حرکت ادامه می دهیم تا به پیشرفت کشور کمک کنیم.
وی با تاکید بر روحیه جهادی در حوزه شکوفایی علمی افزود:در قرارگاه جهاد اقتصادی سپاه کربلا بر قطب بندی محصولات تولیدی شهرهای مختلف استان توجه می شود و در تلاش هستیم تا هر محصولی در یک شهر به عنوان نماد یا برند آن معرفی و امکان تجاری سازی و صادرات آن فراهم شود.
جشنواره جهادگران علم و فناوری استان مازندران به مناسبت هفته بسیج با محوریت شهیدان ' حبیب الله افتخاریان ' و ' رحیم کابلی' امروز سه شنبه در دانشگاه ازاد ساری برگزار شد.
فرمانده سپاه مازندران:برخی دانشمندان ما هنوز به خودباوری نرسیدند