رونمایی از چهار عنوان کتاب شاعران و نویسندگان فرهنگی کردستان

چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵
رونمایی از چهار عنوان کتاب شاعران و نویسندگان فرهنگی کردستان

سنندج- ایرنا- همزمان با هفته بسیج مستضعفین و با حضور جمعی از ادبا، شعرا و نویسندگان کردستانی روز چهارشنبه از چهار اثر ادبی هنری شاعران و نویسندگان فرهنگی استان در کانون فرهنگی هنری امام خمینی(ره) سنندج رونمایی شد.

سنندج- ایرنا- همزمان با هفته بسیج مستضعفین و با حضور جمعی از ادبا، شعرا و نویسندگان کردستانی روز چهارشنبه از چهار اثر ادبی هنری شاعران و نویسندگان فرهنگی استان در کانون فرهنگی هنری امام خمینی(ره) سنندج رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ایرنا این کتاب ها شامل کتاب های 'الف طناز و به تال پا' و 'حه زی نه مامه سه وزه کانی مه دره سه' اثر ایرج عبادی و کتاب های' سه د چرکه ی رووناک له نیشتمانی تاریک من' و 'آنِ حلزون، آن حلزون محزون' اثر محمدرضا کلهر از فرهنگیان استان بود که رونمایی شد.
مدیر کانون فرهنگی تربیتی طرح ملی حضرت امام خمینی(ره) کردستان در آیین رونمایی از این کتاب ها با تبریک هفته بسیج مستضعفین، به معرفی کانون و فعالیت های اجرایی آن پرداخت و اظهار کرد: این کانون جزو 13 کانون برتر کشور و اولین کانون ملی استان است.
طالب ساعدی با بیان اینکه فعالیت های کانون امام خمینی(ره) در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است افزود: اجرای فعالیت های ورزشی، کارگاهی و مهارت آموزی، علمی آموزشی و تشکیل انجمن های جوان بخشی از فعالیت های این مرکز فرهنگی تربیتی است.
وی از مسئولان آموزش و پرورش، ادبا، شعرا و نویسندگان استان خواست ضمن معرفی کانون به دانش آموزان و تمامی آحاد جامعه، آنان را به سمت روی آوردن به این مکان فرهنگی هدایت کنند.
در ادامه این برنامه فرهنگی آثار جدید التالیف توسط علی اشرافی، شاه حسین سعیدی(غریب)، زاهد مجیدی و نجم الدین براخاصی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
رونمایی از چهار عنوان کتاب شاعران و نویسندگان فرهنگی کردستان
jkkjkjkjkj