بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی و آموزشی همدان

چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵
بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی و آموزشی همدان

همدان- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور روز چهارشنبه از مراکز درمانی و آموزشی شهرستان های همدان و فامنین بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت درمانی این مراکز قرار گرفت.

همدان- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور روز چهارشنبه از مراکز درمانی و آموزشی شهرستان های همدان و فامنین بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت درمانی این مراکز قرار گرفت. به گزارش ایرنا دکتر محمد حاجی آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از بیمارستان امام حسن(ع) شهرستان فامنین، خدمات دهی این مرکز را قابل تقدیر دانست.
وی افزود: فامنین از جمعیت قابل توجهی برخوردار است و بخش‌‏های محروم این شهرستان نیازمند خدمات رسانی درمانی مناسب است.
آقاجانی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز با هدف توسعه سطح درمانی و بهداشتی این شهرستان تاکنون اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.
معاون وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: امسال 8 پزشک متخصص در رشته های مختلف در فامنین برای درمان بیماران فعالیت خود را آغاز کرده اند و انتظار داریم وضعیت خدمت ‎رسانی در آینده نزدیک بهبود یابد.
وی ابراز امیدواری کرد مردم با اعتماد به نحوه خدمات رسانی مناسب در بیمارستان ها و استفاده از ظرفیت های ایجاد شده، انگیزه متخصصان را برای فعالیت بیشتر تقویت کنند.
وی با تاکید بر اینکه بهبود وضعیت اورژانس شهرستان فامنین مورد توجه است، گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هزینه‎ های ساخت اورژانس بیمارستان را تامین می‌کند.
وی با ابراز رضایت از عملکرد اورژانس فامنین، احداث ساختمان مجهز در این شهرستان را لازم دانست.
معاون درمان وزارت بهداشت در ادامه سفر یکروزه خود به همدان از دپارتمان سوختگی و اورژانس مرکز آموزشی درمانی بعثت و مراکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی شهید بهشتی و فرشچیان سینا همدان بازدید کرد.
بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی و آموزشی همدان