فرماندار: رفع موانع سرمایه گذاری در آران و بیدگل ضروری است

چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵
فرماندار: رفع موانع سرمایه گذاری در آران و بیدگل ضروری است

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: تلاش در جهت رفع موانع سرمایه گذاری در این شهرستان ضروری است.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: تلاش در جهت رفع موانع سرمایه گذاری در این شهرستان ضروری است. به گزارش ایرنا، ابوالفضل معینی نژاد روز چهارشنبه درنشست بررسی مشکلات شهرک های صنعتی آران و بیدگل در محل فرمانداری این شهرستان میزان فعالیت واحدهای تولیدی آران و بیدگل را مطلوب دانست.
وی ادامه داد: آران و بیدگل یکی از موفق ترین شهرستان های استان در ادامه فعالیت و عدم تعطیلی صنایع است که این مهم مرهون زحمات و تلاش های صنعتگران شهرستان است.
وی یکی از راه های کاهش بیکاری را راه اندازی بنگاه های کوچک بیان و خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید حامی فعالیت‌ های صنایعی است که در زمینه اشتغال تلاش می کنند.
وی به لزوم تلاش در جهت رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان اشاره کرد و گفت: رویکرد ما در شهرستان رفع موانع موجود در بحث صنعت وایجاد اشتغال پایدار است.
شهرستان آران و بیدگل با 100 هزار نفر جمعیت در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.* لینک جستجو کانال ایرنا کاشان در تلگرام: irnakashan@
فرماندار: رفع موانع سرمایه گذاری در آران و بیدگل ضروری است