شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل متین ورامین

پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵
شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل متین ورامین

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور مقابل تیم متین صالحین ورامین شکست خورد.

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور مقابل تیم متین صالحین ورامین شکست خورد. به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته نهم این مسابقات روز پنجشنبه با برگزاری 6 دیدار به میزبانی شهرهای اراک، تبریز، ساری، تهران 2 دیدار و ورامین دنبال شد.
تیم والیبال شهرداری ارومیه که دیدار هفته گذشته خود مقابل تیم شهرداری اراک را با پیروزی پشت سر گذاشته بود، این هفته با نتیجه 3 بر صفر مقابل حریف ورامینی تن به شکست داد.
شاگردان یوبومیر تراویسا در سه سه ست پیاپی با امتیازات 32 بر 30 ، 25 بر 21 و 25 بر 22 مغلوب تیم متین صالحین ورامین شدند.
این دیدار با قضاوت محمد شاهمیری و میثم پارسه در سالن شهید گل عباسی ورامین برگزار شد.
تیم شهرداری ارومیه در دهمین هفته این رقابت ها روز چهارشنبه هفته آینده در سالن المپیک شهر گنبد میهمان تیم هاوش این شهر است.
فدراسیون والیبال پیش از این دیدار کارت بازی بازیکنان شهرداری ارومیه را به علت نپرداختن ضمانت نامه بانکی باشگاه این تیم در قبال مطالباتش به فدراسیون گرفته بود و به نظر می رسد این امر تاثیر فراوانی در زمینه فنی این دیدار داشته است.
* مهمترین اخبار ایرنای کشور و آذربایجان غربی را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irnaoromiye@ دریافت کنید.
شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل متین ورامین