1740 کیلوگرم مواد مخدر امسال در استان کرمانشاه کشف شده است

جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵
1740 کیلوگرم مواد مخدر امسال در استان کرمانشاه کشف شده است

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اعلام کرد: نیروی انتظامی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان هزار و 740 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف کرده است.

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اعلام کرد: نیروی انتظامی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان هزار و 740 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف کرده است. به گزارش ایرنا، قباد خنجری شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد افزایش داشته است.
وی افزود: در این مدت 950 طرح مبارزه با مواد مخدر در استان کرمانشاه اجرا و 32 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شده است.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه گفت: تا پایان آبان ماه پنج هزار و 273 نفر خرده فروش، 111 نفر قاچاقچی دستگیر شده اند و 144 دستگاه خودرو توقیف و 21 قبضه سلاح نیز کشف شده است.
خنجری با بیان اینکه نیروی انتظامی در سال گذشته 2 هزار و 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کرده، گفت: این میزان نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
وی افزود: در سال گذشته مبارزه با مواد مخدر شیشه را در اولویت قرار دادیم و چهار باند تهیه و توزیع شیشه را منهدم کردیم.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه اضافه کرد: این اقدام پلیس باعث شد که قیمت مواد مخدر شیشه افزایش پیدا کرده و گرایش جوانان به آن کاهش پیدا کند.
1740 کیلوگرم مواد مخدر امسال در استان کرمانشاه کشف شده است
jkkjkjkjkj