کمبود کتاب درسی در مازندران وجود ندارد

سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
کمبود کتاب درسی در مازندران وجود ندارد

ساری - ایرنا - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر تامین تمامی کتاب های درسی مدارس استان ، گفت : در حال حاضر هیچگونه کمبود کتاب درسی در استان وجود ندارد .

ساری - ایرنا - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر تامین تمامی کتاب های درسی مدارس استان ، گفت : در حال حاضر هیچگونه کمبود کتاب درسی در استان وجود ندارد . اسفندیار نظری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تنها در اوایل سال تحصیلی جدید تعدادی از کتاب های رشته های جدید با تاخیر چاپ و توزیع شد ، ولی در حال حاضر چنین مشکلی وجود ندارد .
اتوگرافی ، فتو گرافی ، معماری داخلی و انیمیشن رشته هایی هستند که از سال تحصیلی جدید به مجموعه رشته های مدارس فنی و حرفه ای اضافه شده است .
دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش مازندران در عین حال در باره ادعای نداشتن کتاب برخی دانش آموزان مازندران با گذشت سه ماه از آغاز سال تحصیلی ، گفت : اگر چنین مشکلی در مدرسه ای وجود دارد ، ناشی از کم کاری مدیر آن مدرسه است .
نظری از دانش آموزان و والدین خواست تا هرگونه کم کاری مدیران مدارس و همچنین مدیران ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها را در گرفتن و پیگیری کتاب های تحصیلی به معاونت متوسطه و فنی وحرفه ای گزارش دهند تا پیگیری شود .
هم اکنون بر اساس آمارهای رسمی 520 هزار دانش آموز در چهار هزار و 721 مدرسه در استان مازندران تحصیل می کنند .
کمبود کتاب درسی در مازندران وجود ندارد