الکامپ 22 با حضور حدود 600 شرکت برگزار می شود

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵
الکامپ 22 با حضور حدود 600 شرکت برگزار می شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان نطام صنفی رایانه ای کشور گفت که نزدیک به 600 شرکت اعم از داخلی و خارجی در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ حضور خواهند یافت.

تهران- ایرنا- رییس سازمان نطام صنفی رایانه ای کشور گفت که نزدیک به 600 شرکت اعم از داخلی و خارجی در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ حضور خواهند یافت. به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، ناصر علی سعادت روز یکسنبه در نشست خبری الکامپ 22 افزود: شرکت های حاضر در این نمایشگاه شامل حدود 300شرکت داخلی و 250 شرکت نوپا (استارتاپ) است.
وی تعداد شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه را بیش ار 40 شرکت اعلام کرد و افزود: این شرکت ها از کشورهای چین، کره و تایوان هستند که در الکامپ 22 حضور خواهند یافت.
سعادت ادامه داد که با شش شرکت آمریکایی هم برای حضور در الکامپ 22 مذاکره شد که پس از انتخابات رئیس جمهوری در کشورشان اعلام کردند که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند.
رییس سازمان نطام رایانه ای کشور به برپایی سالن دولت الکتروتیک اشاره کرد و گفت که دولت با تمام توان در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
سعادت همچنین از استقبال خوب استارتاپ ها از این نمایشگاه خبر داد و گفت: هرچند ظرفیت حضور شرکت های نوپا (استارتاپ) در این نمایشگاه حدود 150 شرکت بود که به دلیل استقبال فراوان این ظرفیت افزایش یافت و نزدیک به 250 شرکت نوپا در این رویداد حضور خواهند یافت؛ تعداد شرکت ها نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر شده است.
وی ادامه داد که عرفه داران اجازه فروش محصولات خود را در این نمایشگاه ندارند ‌ اما شرکت های اوپراتوری برخی از سرویس خود را به صورت رایگان ارایه می دهند.
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از 25 تا 28 آذرماه در محل دایمی نمابشگاه های بین المللی برگزار می شود. علاقمندان از ساعت 9 تا 17 می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
علمی ** 1201 **
خبرنگار: عبدالکریم جیارپور*انتشار: زهره محتشمی پور
الکامپ 22 با حضور حدود 600 شرکت برگزار می شود