ساخت یک مدرسه 6 کلاسه در روستای انگوران بندرخمیر به همت خیران

سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵
ساخت یک مدرسه 6 کلاسه در روستای انگوران بندرخمیر به همت خیران

بندرعباس- ایرنا - مسئول مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: یک آموزشگاه 6 کلاسه به همت خیران در روستای انگوران بندرخمیر ساخته می شود.

بندرعباس- ایرنا - مسئول مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: یک آموزشگاه 6 کلاسه به همت خیران در روستای انگوران بندرخمیر ساخته می شود. به گزارش سه شنبه ایرنا ، علی مرادی درمراسم امضای قرارداد ساخت این آموزشگاه افزود: برای ساخت این مدرسه با زیربنای 384 مترمربع و افزون بر پنج میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: ساخت این مدرسه با مشارکت خیران و اداره کل نوسازی صورت می‌گیرد و دانش آموزان دبستان معارج انگوران که هم اکنون در یک مدرسه تخریبی درس می‌خوانند ، سال تحصیلی آینده از آن استفاده خواهند کرد.
مسئول مشارکت های مردمی نوسازی مدارس هرمزگان ، همچنین در مورد پروژه ‌های نیمه‌تمام استان و شهرستان خمیر اظهار داشت: فضاهای آموزشی که بدون تائید فنی اداره نوسازی مدارس شروع ‌شده که پس از استحکام سازی لازم ، تامین اعتبار و اولویت ‌سنجی مناطق تکمیل می‌شود.
ناصرعسکری زاده مدیر آموزش ‌و پرورش بندرخمیر نیز با قدردانی از همت نیکوکاران و خیراندیشان حوزه تعلیم و تربیت گفت: در یک سال گذشته قدم‌های قابل‌ تحسینی درزمینه ی برچیده شدن مدارس تخریبی شهرستان برداشته ‌شده است و بیش از 10 فضای آموزشی از قبیل مدرسه ، کلاس درس و نمازخانه برای دانش آموزان ساخته ‌شده است.
آموزش و پرورش شهرستان بندرخمیر دارای 137 مدرسه و بیش از 12 هزار دانش آموز است.
بندرخمیر در 85 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع است.
ساخت یک مدرسه 6 کلاسه در روستای انگوران بندرخمیر به همت خیران
jkkjkjkjkj