وزیر دفاع ایران آزادسازی شهر حلب را به دولت و ملت سوریه تبریک گفت

چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵
وزیر دفاع ایران آزادسازی شهر حلب را به دولت و ملت سوریه تبریک گفت

تهران - ایرنا - وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در تماسی تلفنی با وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه، پیروزی های اخیر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت مردمی این کشور را در آزادسازی شهر حلب از دست تروریست های تکفیری به دولت و ملت سوریه تبریک گفت.

تهران - ایرنا - وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در تماسی تلفنی با وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه، پیروزی های اخیر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت مردمی این کشور را در آزادسازی شهر حلب از دست تروریست های تکفیری به دولت و ملت سوریه تبریک گفت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان که برای یک سفر رسمی 2 روزه در آفریقای جنوبی به سر می برد در این گفت و گوی تلفنی با سپهبد «فهد جاسم الفریج» وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه، پیروزی های اخیر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت مردمی این کشور را در آزادسازی شهر حلب را نقطه عطفی در مبارزات جبهه مقاومت علیه تروریسم و افراطی گری توصیف کرد.
سپهبد «فهد جاسم الفریج» وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه نیز با تشکر از تماس تلفنی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران از حمایت های رهبری، دولت و ملت بزرگ ایران از ارتش و ملت سوریه در مبارزه با تروریسم قدردانی کرد.
همچنین در این گفت و گوی تلفنی وزرای دفاع ایران و سوریه بر عزم راسخ دو کشور در مبارزه مستمر با تروریسم و افراطی گری تاکید کردند.
وزیر دفاع ایران آزادسازی شهر حلب را به دولت و ملت سوریه تبریک گفت