امام جمعه پاوه: اهل سنت یاوران همیشگی انقلاب و رهبری هستند

چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵
امام جمعه پاوه: اهل سنت یاوران همیشگی انقلاب و رهبری هستند

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه با اشاره به وفاداری پیروان اهل تسنن به انقلاب اسلامی در 37 سالی که از عمر انقلاب می گذرد، گفت: مردم منطقه اورامانات یاوران همیشگی انقلاب و رهبری بوده اند و هرگز از بیعت با ولی فقیه زمان خویش دست نمی کشند.

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه با اشاره به وفاداری پیروان اهل تسنن به انقلاب اسلامی در 37 سالی که از عمر انقلاب می گذرد، گفت: مردم منطقه اورامانات یاوران همیشگی انقلاب و رهبری بوده اند و هرگز از بیعت با ولی فقیه زمان خویش دست نمی کشند. به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملاقادر قادری روز چهارشنبه در همایش بزرگ وحدت که در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، ضمن گرامیداشت این هفته و فرا رسیدن میلاد پیامبر مکرم اسلام (ص)، از حضرت امام (ره) به عنوان اولین منادی وحدت در کشور در قبل و بعد از دوران انقلاب اسلامی یاد کرد.
وی افزود: پیام های راهگشای ایشان همواره بین شیعه و سنی و تمامی مسلمانان عامل وحدت بود و پیروان اهل سنت نیز همیشه از ایشان به نیکی یاد می کنند.
ماموستا قادری خاطرنشان کرد: حدود چهار دهه از پیروزی انقلاب می گذرد و هر ساله به خاطر حمایت ها و پشتیبانی های خداوند متعال، درایت و هدایت امام (ره) و مقام معظم رهبری، وحدت کلمه و صبرواستقامت مردم بر اقتدار آن افزوده شده است.
امام جمعه پاوه گفت: در تمامی این سال ها اهل سنت با وجود مشکلات متعدد، همواره خود را مقید به دفاع از انقلاب و حمیات از نظام و رهبری دانسته و در هر صحنه ای که لازم بوده برای پشتیبانی از آن به میدان آمده اند.
وی ادامه داد: با فرا رسیدن هفته وحدت نیز جشن های بزرگ و باشکوهی در منطقه اورامانات برگزار شد، تا تداومی بر جشن های 60 ساله ایام ولادت رسول مکرم اسلام (ص) باشد.
ماموستا قادری همچنین با تقدیر از آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان به خاطر شرکت در جشن های هفته وحدت در مناطق سنی نشین استان، گفت: این حضور خود عامل مهمی برای افزایش وحدت بین مذاهب اسلامی است.
وی در پایان خواستار توجه بیشتر مسوولان به جوانان پاوه و منطقه اورامانات بویژه تلاش برای رفع مشکل اشتغال آنان از سوی دولت شد.
امام جمعه پاوه: اهل سنت یاوران همیشگی انقلاب و رهبری هستند