حادثه رانندگی در جاده سبزوار- شاهرود یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت

پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵
حادثه رانندگی در جاده سبزوار- شاهرود یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت

سبزوار- ایرنا- معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 در جاده سبزوار - شاهرود یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت.

سبزوار- ایرنا- معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 در جاده سبزوار - شاهرود یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت. هادی عباس آبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی این حادثه که صبح امروز در 25 کیلومتری غرب سبزوار رخ داد نیروهای اورژانس 115 بلافاصله برای کمک رسانی به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: مصدومان حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی توسط 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار انتقال یافتند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.
هم اکنون 23 پایگاه اورژانس شهری و جاده ای و یک پایگاه اورژانس هوایی زیر نظر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب در غرب خراسان رضوی فعالیت دارند.
سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
خبرنگار: محمد مهرنیا **منتشرکننده: حسین کریم زاده
7499/1858
حادثه رانندگی در جاده سبزوار- شاهرود یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت