مشاور فرمانده نیروی قدس: نگاه کشورهای اسلامی به پیام رهبری است

جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
مشاور فرمانده نیروی قدس: نگاه کشورهای اسلامی به پیام رهبری است

کرمان - ایرنا - مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ولی فقیه آنچنان در سکانداری انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرو هستند که نگاه همه کشورهای اسلامی به پیام ایشان است.

کرمان - ایرنا - مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ولی فقیه آنچنان در سکانداری انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرو هستند که نگاه همه کشورهای اسلامی به پیام ایشان است. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل سعادت روز جمعه در هفتمین گردهمایی رزمندگان گردان 410 غواص حضرت رسول (ص) در شهر سرچشمه از توابع شهرستان رفسنجان افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب اسلامی مقابل ابرقدرت جهان می ایستند کشورهای اسلامی دیگر هم قوت قلب می گیرند و در برابر آمریکا تمام توان خود را به کار می گیرند.
وی بیان کرد: امروز فرموده امام راحل که رژیم صهیونیستی باید از صحنه روزگار محو شود تحقق یافته و شاهد آزاد شدن شهرهای اسلامی از چنگال اسرائیل یعنی موصل و حلب هستیم.
مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امیدواریم دروازه های قدس شریف هم به روی ملت های اسلامی باز شود.
وی ذکر خدا را در رویارویی با دشمن کارساز دانست و گفت: مهمترین برجستگی کربلا، خوف و رجا بود که در دل یاران امام حسین (ع) وجود داشت؛ آنها در شب عاشورا دائم در حال ذکر، رکوع، سجود و قعود بودند و این بود که امام حسین (ع) را صاحب نفس مطمئنه کرد.
حجت الاسلام سعادت افزود: آنچنان از پیروزی اطمینان داشت که هرچه صحنه سخت تر می شد چهره امام بازتر می شد به طوری که دشمن، متوجه شده بود که امام باکی از کشته شدن ندارد و ایستاده؛ در حالی که تهدیدها و خطرات وی و یارانش را محاصره کرده است.
وی خاطرنشان کرد: این نفس مطمئنه در همه گردان ها و عملیات و نبردهای ایرانیان با دشمن نیز وجود داشت که بزرگترین قدرت است و اوج این نفس مطمئنه در عملیات والفجر 8 و گردان 410 غواص بود.
مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: در گردان 410 تمام رزمنده ها در حال گریه، دعا و نیایش با پروردگار بودند و سردار حاج قاسم سلیمانی به موفقیت این عملیات امیدوار بود.
وی اظهار کرد: همین اطمینان، ذکر و نیایش با خداوند رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.
وی گفت: هر آنچه به دست آورده ایم در پرتو ارتباط با خداوند و تعهد رزمندگان نسبت به ولایت فقیه بوده است.
حجت الاسلام سعادت افزود: زمانی که دشمن مرز مهران را گرفت و برخی از رزمندگان به دیدار رهبر انقلاب رفتند امام راحل گفتند از مهران چه خبر که رزمندگان با تأسف از اینکه امام ناراحتند برگشتند و این خواسته امام که آزادی مرز مهران از دست دشمن بود را برآورده کردند و رزمندگان چیزی جز برآورده کردن خواسته امام را در سر نداشتند و پس از آزادی مرز مهران، شعار آنها این بود که مهران آزاد شد و قلب امام شاد شد.
وی خاطرنشان کرد: امروز نیز ما ملت ایران باید از ولی فقیه و رهبری فرزانه که سکاندار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند اطاعت کنیم تا پیروزی را به دست آوریم.
مشاور فرمانده نیروی قدس: نگاه کشورهای اسلامی به پیام رهبری است