کلاهبرداری سه میلیارد ریالی پیامکی در یزد

یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
کلاهبرداری سه میلیارد ریالی پیامکی در یزد

یزد- ایرنا- رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: کارآگاهان پلیس ، اعضای یک باند را که با ارسال پیامک جعلی به شهروندان، سه میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند شناسایی و دستگیر کردند.

یزد- ایرنا- رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: کارآگاهان پلیس ، اعضای یک باند را که با ارسال پیامک جعلی به شهروندان، سه میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند شناسایی و دستگیر کردند. به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرگرد مرتضی ابوطالبی گفت: در پی شکایت چند تن از شهروندان مبنی بر برداشت مبالغی از حساب های بانکی آنها توسط افرادی ناشناس بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: با بررسی های ماموران پلیس مشخص شد که متهمان پس از سرکیسه کردن طعمه های خود با استفاده از نرم افزار جعلی که پیامک واریز وجه را نشان می دهد دست به کلاهبرداری از این افراد زده اند.
این مسئول ادامه داد: تلاش گسترده ماموران پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان به نتیجه رسید و سرانجام سه نفر از اعضای این باند کلاهبرداری در مخفیگاهشان در شهر یزد شناسایی، دستگیر و برای بازجویی به پلیس فتا منتقل شدند.
ابوطالبی خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی های خود به سرکیسه کردن افراد و کلاهبرداری این میزان از شهروندان در استان های یزد، اصفهان و البرز اعتراف کردند.
این مسئول با بیان اینکه تاکنون 19 نفر از شاکیان این پرونده شناسایی شده اند تصریح کرد: با دستور مقام قضائی متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.
7536/6197 دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار: محمد حسین فلاح تفتی
irnayazdd@
کلاهبرداری سه میلیارد ریالی پیامکی در یزد
jkkjkjkjkj