فراخوان ارسال آثار به کنگره ملی شیخ صدوق

یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
فراخوان ارسال آثار به کنگره ملی شیخ صدوق

تهران - ایرنا - کنگره ملی «شیخ صدوق» در چهار بخش آثار علمی(مقاله)، ادبی(شعر، داستان کوتاه، خاطره، دل نوشته، قطعه ادبی)، هنری(عکس، گرافیک، تایپوگرافی، لوگو و نقاشی) و مجازی(سایت، وبلاگ و فضای مجازی) فراخوان داد.

تهران - ایرنا - کنگره ملی «شیخ صدوق» در چهار بخش آثار علمی(مقاله)، ادبی(شعر، داستان کوتاه، خاطره، دل نوشته، قطعه ادبی)، هنری(عکس، گرافیک، تایپوگرافی، لوگو و نقاشی) و مجازی(سایت، وبلاگ و فضای مجازی) فراخوان داد. به گزارش ایرنا، دبیرخانه کنگره ملی شیخ صدوق با هدف آشنایی بیشتر با ابعاد شخصیتی و سیره شیخ صدوق، معرفی آثار فاخر و ارزشمند این عالم، لزوم آشنایی و ارتباط بیشتر نسل جوان با آستان های متبرکه و حیات فکری سیاسی علمای قدیم و در نهایت الگوگیری از سیره شخصیتی عالمای بزرگ شیعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی فراخوان این کنگره را اعلام کرد.
علاقه مندان به شرکت در این کنگره تا 30 دی ماه فرصت خواهند داشت تا آثار خود را از طریق سایت کنگره به آدرس سایت کنگره irconference.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
مراسم اختتامیه نخستین کنگره ملی شیخ صدوق به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، اداره اوقاف و امور خیریه شهر ری، موسسه راه ناتمام و با همکاری آستان شیخ صدوق (ره) نیمه اول اسفندماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.
مرحوم شیخ صدوق از بزرگترین شخصیت‏های جهان اسلام و شیعه و از برجسته ‏ترین چهره‏های درخشان علم و فضیلت است تا جایی که شیخ بهایی لقب «رئیس المحدثین» را برای این دانشمند برگزیده است،
فراخوان ارسال آثار به کنگره ملی شیخ صدوق