برپایی بازارچه فرهنگی هنری جمعه ها در پیاده راه فرهنگی کلانشهر رشت

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
برپایی بازارچه فرهنگی هنری جمعه ها در پیاده راه فرهنگی کلانشهر رشت

رشت - ایرنا - بازارچه فرهنگی هنری از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت هر هفته جمعه ها در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر برپا می شود.

رشت - ایرنا - بازارچه فرهنگی هنری از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت هر هفته جمعه ها در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر برپا می شود. مدیرعامل سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت در این رابطه گفت: این بازارچه فرهنگی هنری هر هفته جمعه درصورت شرایط مساعد جوی دایر می شود.
علی رضا قانع روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این بازارچه انواع محصولات هنری باه هدف عرضه مستقیم از تولید به مصرف، با قیمت های بسیار مناسب عرضه می شود.
وی با دعوت از هنرمندان رشته های مختلف هنری برای مشارکت در این بازارچه ، از آنان خواست تا در صورت تمایل برای هماهنگی به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت مراجعه کنند.
مدیرعامل سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت از شهروندان نیز خواست تا در حمایت از اشتغال زایی تولیدکنندگان از این بازارچه بهره مند شوند.
وی یادآور شد: با برپایی این بازارچه به مناسبت شب یلدا نیز هنرهای دست ساز نقطه کوبی و ترنسفر سفالی، کارهای بافت، غذا و شیرینی خانگی، محصولات چرم و زیورآلات عرضه شد.
سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت همچنین به مناسبت فرارسیدن شب یلدا ، جشن بزرگ چله رسول مهربانی را ساعت 18 امروز (دوشنبه) در رشت برگزار می کند.
این مراسم با حضور کودکان بی سرپرست و کودکان کار برگزار می شود.
برپایی بازارچه فرهنگی هنری جمعه ها در پیاده راه فرهنگی کلانشهر رشت