نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال به باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال به باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا

تهران - ایرنا - دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به مدیران عامل باشگاه های استقلال خوزستان، پرسپولیس تهران، استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان مدارک لازم برای ثبت نام در لیگ قهرمانان آسیا و مهلت ارسال آنها را اعلام کرد.

تهران - ایرنا - دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به مدیران عامل باشگاه های استقلال خوزستان، پرسپولیس تهران، استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان مدارک لازم برای ثبت نام در لیگ قهرمانان آسیا و مهلت ارسال آنها را اعلام کرد. به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، علیرضا اسدی با ارسال نامه ای به باشگاه های حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مدارک لازم برای ثبت نام بازیکنان و اعضای کادر فنی را اعلام کرد که تا 25 دیماه باشگاه ها فرصت برای ثبت نام بر اساس دستورالعمل های صادره دارند.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بازیکنان و کادر فنی به قرار زیر است:
بازیکنان: عکس رنگی سایز پاسپورت در سه ماه اخیر، کپی رنگی پاسپورت معتبر، کپی رنگی کارت ملی، کپی قرارداد بازیکن با باشگاه، ITC در صورت نیاز، فرم MOU برای بازیکنان دارای قرارداد آماتور.
کادر فنی: عکس رنگی سایز پاسپورت در سه ماه اخیر، کپی رنگی پاسپورت معتبر، کپی رنگی کارت ملی، مدرک تحصیلی/ آموزشی مورد نظر مانند مدرک مربیگری و غیره با توجه به پیوست 5 از دستورالعمل اجرائی مسابقات AFC .
علاوه بر این با توجه به ماده 24 از آئین نامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 هر باشگاه موظف به ثبت نام حداقل 18 بازیکن و حداکثر 30 بازیکن است که سه نفر از آنها باید دروازه بان باشند.
نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال به باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا