شهریان: خودم درخواست بازنشستگی داشتم/ همچنان در خدمت ورزش زنانم

چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵
شهریان: خودم درخواست بازنشستگی داشتم/ همچنان در خدمت ورزش زنانم

تهران - ایرنا - معاون سابق امور زنان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش زنان در ایران دغدغه فکری من است، گفت: خودم درخواست بازنشستگی از معاونت وزیر ورزش را دادم.

تهران - ایرنا - معاون سابق امور زنان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش زنان در ایران دغدغه فکری من است، گفت: خودم درخواست بازنشستگی از معاونت وزیر ورزش را دادم. به گزارش ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رباب شهریان با اشاره به درخواست بازنشستگی اش گفت: از اعتماد و توجه دولت تدبیر وامید به خودم تشکر می کنم و لازم است بگویم که بازنشستگی ام به درخواست خودم بوده است.
وی افزود: من از موضوع ورزش زنان بازنشسته نشده ام، ورزش زنان ایران دغدغه فکری من است و همچنان به عنوان نائب رئیس اول کمیته ملی المپیک همراه و یار ورزش ایران هستم.
شهریان درباره انتخاب «فریبا محمدیان» به عنوان معاون جدید امور بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: اول به انتخاب اصلح آقای سلطانی فر تبریک می گویم؛ محمدیان از بدنه ورزش و دلسوزان و مدیران این بخش هستند.
معاون سابق امور زنان وزیر ورزش افزود: قطعا مسیر روشنی که در دولت یازدهم با حمایت های رئیس جمهوری محترم، محمود گودرزی وزیر سابق ورزش و درحال حاضر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش برای ورزش زنان ایجاد شده است، با مدیریت خوب و آگاهانه محمدیان ادامه خواهد یافت.
شهریان ادامه داد: من از ورزش زنان بازنشسته نمی شوم و مانند یک دوست و مشاور همراه و در خدمت ورزش کشورم و خانم محمدیان خواهم بود.
فریبا محمدیان معاون جدید امور زنان به استناد ماده 71 قانون خدمات کشوری که پست معاونت وزیر را مستثنی از قانون بازنشستگان می داند، امروز به عنوان معاون جدید وزارتخانه معرفی شد.
شهریان: خودم درخواست بازنشستگی داشتم/ همچنان در خدمت ورزش زنانم