بازگشت تیم والیبال صالحین ورامین به مسابقات لیگ برتر

پنجشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵
بازگشت تیم والیبال صالحین ورامین به مسابقات لیگ برتر

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین از بازگشت مجدد این تیم به مسابقات لیگ برتر والیبال خبر داد.

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین از بازگشت مجدد این تیم به مسابقات لیگ برتر والیبال خبر داد. به گزارش ایرنا، علیرضا فداکار روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: تیم والیبال صالحین ورامین با وجود توان فنی بالا، از مشکلات مالی متعددی رنج می برد که این امر تا حذف کامل این تیم از مسابقات لیگ برتر نیز پیش رفت.
وی افزود : برای دست یابی به اهداف از پیش طراحی شده باید واقعیت ها را نیز بپذیریم و واقعیت تیم صالحین این است که در شرایط سخت مالی فعالیت خود را آغاز کرد .
وی افزود : در ابتدا قرار بود که تیم با 6 میلیارد و 700 میلیون تومان بسته شود ولی با توجه به شرایط موجود، این هزینه به پنج میلیارد و 300 میلیون تومان کاهش یافت ضمن آن که 2 میلیارد و 400 میلیون تومان نیز بدهی سال گذشته تیم بود که هزینه یک سال را به هشت میلیارد تومان افزایش داد.
فداکار بیان کرد: قرار بود که این هزینه از طریق شهرداری ورامین ، استانداری تهران ، منابع دولتی ، سفر ریاست جمهوری ، بانک ملت ، بیمه دی و مجموعه های کوچک تر تأمین شود.
وی تصریح کرد: بزرگترین اشتباه مسئولان تیم صالحین این بود که برنامه های خود را بر اساس دریافت هزینه ها از سوی شهرداری ورامین تنظیم کرده بودند ولی دریافت این هزینه وارد بروکراسی اداری و درگیری های جناحی شد و مشکل تیم از همین جا آغاز گردید.
مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین با بیان این که شهردار ورامین می توانست در این زمینه فعالتر عمل کند اظهار کرد: هر جایی احساس مالکیت برای والیبال به وجود آید مقابل آن موضع گیری می شود و در این موضوع، شهردار ورامین نیز وقتی متوجه شد افرادی تیم را برای خود می دانند، در مقابل آن ها موضع گیری کرد که این امر نیز به مشکلات تیم افزود.
وی گفت : با کنار گذاشته شدن تیم از لیگ برتر والیبال ، کمپین های مختلفی در ورامین شکل گرفت که از جمله می توان به کمپین فروش کلیه برای رفع مشکلات تیم اشاره کرد که نشان از عمق نفوذ والیبال در لایه های مختلف جامعه دارد.
فداکار بیان کرد: با پیگیری های فراوان ، بخشی از مشکلات این تیم برطرف و قسمتی از بدهی های تیم پرداخت شده و تمرینات این تیم بار دیگر از سر گرفته شده است.
وی گفت : بسیاری از استان های برخوردار کشور قید والیبال را زدند ولی ورامین با تمام توان تیم را نگاه داشت تا شادی و نشاط عمومی در جامعه وجود داشته باشد بنابراین باید این تیم را با استفاده از پتانسیل های موجود در جامعه حفظ کرد.
تیم والیبال صالحین ورامین که در سال های گذشته به نام متین در مسابقات لیگ برتر والیبال کشور حضور می یافت، سابقه قهرمانی در مسابقات لیگ برتر والیبال ، قهرمانی جام باشگاه های آسیا و حضور در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های جهان را دارد.
هفته گذشته در پی دو باخت فنی تیم والیبال صالحین ورامین که به دلیل بدهی این تیم صورت گرفت، سازمان لیگ برتر، این تیم را از گردونه مسابقات کنار گذاشته بود.
بازگشت تیم والیبال صالحین ورامین به مسابقات لیگ برتر
jkkjkjkjkj