تالش رتبه اول شوراهای آموزش و پرورش استان گیلان را کسب کرد

جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵
تالش رتبه اول شوراهای آموزش و پرورش استان گیلان را کسب کرد

آستارا - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش تالش گفت: شورای آموزش و پرورش این شهرستان برای دومین بار از نظر عملکرد، رتبه نخست شوراهای آموزش و پرورش استان گیلان را کسب کرد.

آستارا - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش تالش گفت: شورای آموزش و پرورش این شهرستان برای دومین بار از نظر عملکرد، رتبه نخست شوراهای آموزش و پرورش استان گیلان را کسب کرد. به گزارش ایرنا سید مرتضی مختاری عصر پنجشنبه در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش تالش افزود: این موفقیت حاصل تلاش اعضای شوراست و امیدوارم خدمات این شورا در اعتلای تعلیم و تربیت دانش آموزان این شهرستان افزایش یابد.
وی افزود: شورای آموزش و پرورش تالش در سال 89 نیز رتبه نخست را در استان گیلان احراز کرده بود و اعضای شورا برای تحقق هدف های متعالی آموزش و پرورش تلاش می کنند.
حجت الاسلام حسین انصاری امام جمعه تالش نیز در این جلسه گفت: شورای آموزش و پرورش، شورایی راهبردی است و اعضای آن در تالش با نظرات سازنده خود، رشد و تعالی آموزش و پرورش این شهرستان را موجب شده اند.
علی فتح اللهی فرماندار تالش و رئیس شورای آموزش و پرورش این شهرستان نیز در این جلسه از تلاش های مدیران قبلی و فعلی آموزش و پرورش و اعضای شورای یاد شده قدردانی کرد.
در پایان این جلسه اعضای شورای آموزش و پرورش برای گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش، برگزاری امتحانات نوبت اول مدارس و روند دریافت عوارض شهرداری ها بحث و تبادل نظر کردند.
تالش با بیش از 190 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد و 37 هزار دانش آموز در مدارس این شهرستان تحصیل علم می کنند.
تالش رتبه اول شوراهای آموزش و پرورش استان گیلان را کسب کرد