نمایشگاه مبلمان و لوستر در همدان گشایش یافت

یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵
نمایشگاه مبلمان و لوستر در همدان گشایش یافت

همدان-ایرنا - نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی شامگاه یکشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان همدان گشایش یافت.

همدان-ایرنا - نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی شامگاه یکشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان همدان گشایش یافت. مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان گفت: در این نمایشگاه تعداد 64 واحد در فضایی بالغ بر دو هزار و 500 متر مربع شرکت کرده اند که 710 متر مربع و حدود 30 درصد فضای نمایشگاه در اختیار فعالان صنعت مبلمان و لوستر از شهر همدان می باشد.
حسین الماسی افزود: با توجه به رسالت رقابتی برگزار کردن نمایشگاه ها یک هزار و 790 متر مربع نیز به فعالان این صنعت از استان های تهران، البرز، قم، قزوین، اصفهان و استان مرکزی واگذار شده است.
وی ادامه داد: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان در راستای حمایت از بازار فروش تولیدکنندگان بومی این دوره از نمایشگاه را دی ماه برگزار کرده تا برای فعالان صنعت مبلمان استان همدان در اسفند ماه امکان فروش نوروزی محفوظ باشد.
وی با بیان اینکه برای فعالان بومی استان همدان 20 درصد تخفیف نمایشگاهی نیز در نظر گرفته شده است افزود: با توجه به استقبال خوب و درخواست های مکرر هم استانی های همدانی و همچنین تلاش برای پاسخگویی به تنوع درخواست ها، نمایشگاه مبلمان و لوستر به مدت 6 روز از ساعت سه عصر تا هشت شب میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
الماسی عمده اقلام ارائه شده را شامل انواع مبلمان های راحتی، استیل، کلاسیک، تخت خوابشو، غذا خوری، سرویس خواب، لوستر، چراغ های تزئینی، آباژور، ویترین، آینه و شمعدان، بوفه، کنسول و کالای خواب ذکر کرد و افزود: یکی از اساسی ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه در نیمه دوم سال را حمایت از فعالان اقتصادی در صنعت مبلمان عنوان کرد.
نمایشگاه مبلمان و لوستر در همدان گشایش یافت