«کمدی انسانی» با ساخت جلوه‌های ویژه آماده نمایش می‌شود

دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵
«کمدی انسانی» با ساخت جلوه‌های ویژه آماده نمایش می‌شود

تهران- ایرنا- «کمدی انسانی» تازه ترین فیلم محمدهادی کریمی آخرین مراحل ساخت جلوه های ویژه رایانه ای را می گذراند تا نسخه ای کامل از آن آماده نمایش شود.

تهران- ایرنا- «کمدی انسانی» تازه ترین فیلم محمدهادی کریمی آخرین مراحل ساخت جلوه های ویژه رایانه ای را می گذراند تا نسخه ای کامل از آن آماده نمایش شود. به گزارش روز دوشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، بهنام خاکسار این روزها مشغول اجرای جلوه های ویژه طراحی شده برای «کمدی انسانی» است تا آخرین مرحله تصویری این فیلم قبل از تصحیح رنگ، کامل شود.
«کمدی انسانی» یک کمدی-تراژدی در بستر تاریخ معاصر است و ماجرای شخصیتی را روایت می‌کند که تلاش برای همرنگ شدن با پیرامونش سرنوشتی عجیب را برای او رقم می زند.
این فیلم که به لحاظ تنوع لوکیشن و گستردگی داستان از جمله آثار متفاوت سینمای ایران است، نیمه مردادماه در تهران کلید خورد و فیلمبرداری آن تا اواخر مهرماه ادامه داشت. پس از آن نیز فیلم در مراحل فنی پس از تولید قرار گرفت.
چهار نسل بازیگری در «کمدی انسانی» حضور داشته‌اند و اغلب با ظاهری متفاوت در فیلم حضور یافته اند که نوید خرق عادت نسبت به کاراکترهایی است که پیشتر از آنها دیده شده است.
از پیشکسوتانی مانند علیرضا شجاع نوری، نیکی کریمی و فرخ نعمتی گرفته تا نسل جدید بازیگران سینما مانند هومن سیدی، لیلا زارع و بهاره کیان افشار و چهره هایی که در آغاز راه توانمندی خود را به اثبات رسانده اند مانند آرمان درویش و نسل چهارم نوآمده و نوجوان بازیگری نظیر ایلیا نصراللهی که سال گذشته در جشنواره تئاتر فجر مورد توجه قرار گرفت از جمله باریگران «کمدی انسانی» هستند.
این فیلم به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محمدهادی کریمی ساخته شده است.
«کمدی انسانی» با ساخت جلوه‌های ویژه آماده نمایش می‌شود
jkkjkjkjkj