لیگ والیبال جوانان/ صعود هاوش گنبد

سه شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵
لیگ والیبال جوانان/ صعود هاوش گنبد

گرگان – ایرنا – در چهارمین روز ازمرحله مقدماتی رقابت های والیبال جوانان پسر کشور جام شهدای منا ،سومین برد هاوش گنبدکاووس ،صعود این تیم به دور بعدی رقابت ها را به همراه داشت،هاوش 3 بر1 صالحین ورامین را شکست داد.

گرگان – ایرنا – در چهارمین روز ازمرحله مقدماتی رقابت های والیبال جوانان پسر کشور جام شهدای منا ،سومین برد هاوش گنبدکاووس ،صعود این تیم به دور بعدی رقابت ها را به همراه داشت،هاوش 3 بر1 صالحین ورامین را شکست داد. به گزارش صبح سه شنبه ایرنا در دیگر بازی این روز سایپا به مصاف کاله مازندران رفت و بر خلاف تمام پیش بینی ها اولین شکست جوانان آملی در این رقابت ها رقم زده شد و کاله با نتیجه 3 بر 0 شکست خورد، این تیم در برابر تیم های صالحین، هاوش و پارسه به پیروزی دست یافته بود.
در دیدار پایانی این روز دو تیم پارسه و شهرداری اراک به مصاف هم رفتند و جوانان استان مرکزی نتوانستند اولین پیروزی خود را ثبت کنند و با نتیجه 3 بر2 مقابل پارسه شکست خوردند.
در روز پایانی این رقابت ها ابتدا هاوش به مصاف پارسه می رود، کاله مازندران باید در برابر شهرداری اراک به میدان رود و تیم های سایپا و صالحین ورامین نیز آخرین دیدار دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر جوانان کشور را در سالن سرداران شهید علی آبادکتول برگزار می کنند.
این رقابت ها از روزجمعه سوم دی ماه آغاز شده است، در گروه اول این مسابقات که به میزبانی هاوش گنبدکاووس در علی آبادکتول برگزار می شود، تیم های سایپا و پارسه تهران، صالحین ورامین، کاله مازندران و شهرداری اراک نیز حضور دارند.
نایب رئیس هیات والیبال گلستان پیش از این به خبرنگار ایرنا گفته بود که براساس اعلام فدراسیون، درپایان مسابقات مرحله مقدماتی چهار تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد.
به گزارش ایرنا در رقابت های گروه دوم نیز تیم های پیکان و بانک سرمایه تهران، خاتم اردکان یزد، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و سازمان عمران شهرداری ساری در بابلسر با هم رقابت می کنند.
شهرستان علی آباد با جمعیتی بالغ بر132 هزار نفر در فاصله 35 کیلومتری غرب گرگان واقع است.
7333/1648
خبرنگار : علی قاسمعلی ** انتشار : پری سالارنیا
لیگ والیبال جوانان/ صعود هاوش گنبد