کونته: پیروزی چلسی بدون دو مهاجم اصلی تیم پیام محکمی به رقبا است

سه شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵
کونته: پیروزی چلسی بدون دو مهاجم اصلی تیم پیام محکمی به رقبا است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال چلسی بعد از دیدار برابر بورنموث گفت که پیروزی در این دیدار بدون حضور دیه گو کاستا و انگلوکانته پیام محکمی به رقبا برای تصاحب قهرمانی لیگ برتر انگلیس است.

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال چلسی بعد از دیدار برابر بورنموث گفت که پیروزی در این دیدار بدون حضور دیه گو کاستا و انگلوکانته پیام محکمی به رقبا برای تصاحب قهرمانی لیگ برتر انگلیس است. به گزارش ایرنا از تارنمای خبری ساکرنت، تیم فوتبال چلسی دوشنبه شب با برتری 3 بر صفر برابر بورنموث به دوازدهمین برد متوالی خود دست یافت. پدرو (دوگل) و ادن هازارد گل های چلسی را به ثمر رساندند.
آنتونیو کونته دو بازیکن اصلی خود، انگولو کانته و دیه گو کاستا، را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت.
این اولین باری است که سرمربی چلسی، کاستا و کانته را در لیگ برتر انگلیس در فصل جاری در اختیار ندارد. او معتقد است که چلسی این پیام را ارسال کرده که به آسانی نوار پیروزیهایش قطع نمی شود.
سرمربی ایتالیایی چلسی گفت:‌ فکر می کنم که ما یک پیام خوب ارسال کردیم. چون بسیاری منتظر بودند در غیاب کاستا و کانته دو بازیکن بسیار مهم تیم امتیاز از دست بدهیم. اما این اتفاق نیفتاد.
وی افزود: من از عملکرد بازیکنان راضی هستم چون روی تمام آنها حساب می کنم. در هر مسابقه سعی می کنم بهترین تصمیم را بگیرم. این اولین باری است که بدون یک مهاجم واقعی بازی کردیم و فکر می کنم در حال حاضر این موقعیت برای ما عالی است.
میکی باتشوایی که با 33 میلیون پوند از تیم مارسی به استمفورد بریچ پیوست، انتظار می رفت دوشنبه شب برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد. اما کونته در غیاب کاستا از ادن هازارد استفاده کرد.
سرمربی چلسی همچنین ضمن حمایت از مهاجم بلژیکی آبی های لندن، انتقال قرضی او به یک تیم دیگر را رد و گفت که اجازه نخواهد باتشوایی به صورت قرضی به یک باشگاه دیگر منتقل شود.
چلسی در این بازی به دوازدهمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر انگلیس دست یافت.
کونته تاکید کرد که این بازیکن 23 ساله فرصت خواهد یافت که خود را نشان دهد.
وی در این باره گفت:‌ فکر می کنم که میکی بازیکن واقعا خوبی است، ولی او جوان است و تلاش می کند خود را با لیگ انگلیس وفق دهد. من سعی می کنم که بهترین تصمیم را برای تیم بگیرم، ولی مطمئنم که میکی استعدادهای خود را در آینده به نمایش خواهد گذاشت.
سرمربی چلسی افزود: در بازی مقابل بورنموث دقایقی به او فرصت بازی داده شد. فکر می کنم که ما باید هر روز با او کار کنیم تا بهترین آمادگی دست یابد.
کونته در پاسخ به این سوال که آیا اجازه می دهد که باتشوایی به طور قرضی به تیم دیگری برود گفت: او بازیکن جدید چلسی است و جدایی وی به طور قرضی یک شکست برای باشگاه و من است. حالا باید بر روی پیشرفت او تمرکز کنیم.
وی گفت: من بدنبال پیروزی هستم و همه تصمیم های من هم در همین جهت است. من باید بهترین تصمیم را بگیرم و تلاش می کنم که هر بازیکنی را در بهترین شرایط قرار دهم.
چلسی در حال حاضر با 46 امتیاز و 7 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی رده دومی، صدرنشین جدول لیگ برتر انگلیس است.
کونته: پیروزی چلسی بدون دو مهاجم اصلی تیم پیام محکمی به رقبا است