تاکید فرماندار مرند بر احصای فرصت های سرمایه گذاری شهرستان

چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵
تاکید فرماندار مرند بر احصای فرصت های سرمایه گذاری شهرستان

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان ویژه مرند بر احصای فرصت های سرمایه گذاری و طرح های سرمایه گذاری بر مبنای دانش بنیان شهرستان مرند تاکید کرد.

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان ویژه مرند بر احصای فرصت های سرمایه گذاری و طرح های سرمایه گذاری بر مبنای دانش بنیان شهرستان مرند تاکید کرد. به گزارش ایرنا، علیار راستگو روز چهارشنبه در جلسه کمیته اقتصاد دانش بنیان شهرستان مرند با بیان اینکه خروج از مدیریت سنتی و پیش بردن همه واحدهای صنعتی و تولیدی به سمت دانش بنیان کاری بسیار سخت است، اظهارکرد: همه دستگاه های اجرایی به خصوص دانشگاه ها باید در بحث دانش بنیان ورود کرده و ظرفیت ها و مزیت های حوزه های مختلف شهرستانی را احصا کنند.
وی تاکید کرد: همه شرکت ها و کمیته های دانش بنیان به صورت جامع، شناسایی و به صورت ساماندهی شده و با بازده بالا به فعالیت خود ادامه دهند.
راستگو ادامه داد: با استفاده از شرکت های دانش بنیان می توان محصولات و فرآورده های تولیدی در روستا را به صورت صنعتی درآورده و با صادرات آنها درآمد پایداری برای روستاییان ایجاد شود.
فرماندار مرند با تاکید بر اینکه شرکت های دانش بنیان نباید صرفا در تولید خلاصه شوند گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند با ایجاد روش های جدید در جهت توسعه دانش بنیان در حوزه های گردشگری نیز فعالیت های تاثیرگذاری داشته باشند.
وی در ادامه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان مرند را بسیار فعال دانست و گفت: با همدلی و هم افزایی در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی موفقیت حاصل می شود.
تاکید فرماندار مرند بر احصای فرصت های سرمایه گذاری شهرستان
jkkjkjkjkj