محمود واعظی وارد نخجوان شد

پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵
محمود واعظی وارد نخجوان شد

باکو- ایرنا- محمود واعظی رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، روز پنجشنبه در راس یک هیات اقتصادی برای ادامه یازدهمین جلسه این کمیسیون و همایش اقتصادی محافل کاری دو کشور وارد نخجوان شد.

باکو- ایرنا- محمود واعظی رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، روز پنجشنبه در راس یک هیات اقتصادی برای ادامه یازدهمین جلسه این کمیسیون و همایش اقتصادی محافل کاری دو کشور وارد نخجوان شد. به گزارش ایرنا، 'شاهین مصطفی اف' رئیس آذری کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان و وزیر اقتصاد این کشور، محمود واعظی را در این سفر همراهی می کنند.
مراسم راه اندازی قطار مسافربری نخجوان - مشهد امروز با حضور محمود واعظی برگزار خواهد شد.
دیدار با 'واسف طالب اف' رئیس مجلس عالی جمهوری خودمختار نخجوان و بازدید از محل احداث نیروگاه های برق آبی اردوباد – مارازاد از دیگر برنامه های وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات در سفر به نخجوان است.
یازدهمین اجلاس سه روزه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان روز سه شنبه در باکو آغاز شد و قرار است امروز در نخجوان ادامه یابد که در پایان آن، یادداشت تفاهم در باره نتایج این اجلاس میان دو کشور به امضا خواهد رسید.
همزمان با این اجلاس، همایش اقتصادی کارآفرینان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در نخجوان برگزار خواهد شد.
هیات تجار و صاحبان صنایع استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در این همایش وارد نخجوان شده اند، روز گذشته (چهارشنبه ) با 'منصور آیرم' سرکنسول کشورمان در این جمهوری خودمختار دیدار و نشستی را برگزار کردند.
محمود واعظی وارد نخجوان شد