مسئول روابط عمومی سپاه: رفتارکنندگان خلاف آرمان های انقلاب باید جوابگوی خون شهدا باشند

پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵
مسئول روابط عمومی سپاه: رفتارکنندگان خلاف آرمان های انقلاب باید جوابگوی خون شهدا باشند

ارومیه- ایرنا- مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که خلاف آرمان های انقلاب اسلامی رفتار کنند باید جوابگوی خون تک تک شهدای انقلاب اسلامی باشند.

ارومیه- ایرنا- مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که خلاف آرمان های انقلاب اسلامی رفتار کنند باید جوابگوی خون تک تک شهدای انقلاب اسلامی باشند. به گزارش ایرنا سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف روز پنجشنبه در آئین 9 دی که در مصلای امام خمینی (ره ) ارومیه برگزار شد، افزود: در 38 سال گذشته حوادث متعددی انقلاب اسلامی را تهدید کرده است اما با عنایت الهی و تدابیر امام راحل و مقام معظم رهبری مردم توانسته اند همه تهدیدهای دشمنان را خنثی کنند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در سال 88 یکی از عظیم ترین توطئه ها را به بهانه انتخابات در ایران اسلامی طراحی کرده بودند، اظهار کرد: آنان با شعار ' نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران ' اصل نظام و انقلاب اسلامی را هدف قرار داده بودند.
وی اضافه کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در روز 9 دی یکی از تهدیدها و نقشه های طراحی شده بزرگ دشمنان انقلاب اسلامی را با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی به فرصت تبدیل کردند.
به گفته وی دشمن برای انتخابات سال 88 برنامه ریزی دقیق انجام داده بود و شب انتخابات یکی از خبرنگاران بیگانه مدعی شد که هم میرحسین موسوی و هم احمدی نژاد، خود را پیروز این انتخابات می دانند.
وی بیان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی بعد از هشت ماه صبر و پرداخت خسارت وقتی با توهین به مقدسات در عاشورای حسینی مواجه شدند، در روز 9 دی به خیابان ها آمدند و فتنه گران را در سر جای خود نشاندند.
وی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در جریان حمله صدام به جمهوری اسلامی به اندازه فتنه 88 نسبت به ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی امیداور نبودند اما خیل عظیم مردم در آن روز نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.
وی افزود: حماسه 9 دی یکبار دیگر نشان داد که مهمترین مولفه جمهوری اسلامی بعد از اهل بیت عصمت و طهارت و ولایت فقیه، قدرت مردم است.
وی بیان کرد: امام راحل با هیچکس تعارف نداشت و بارها گفته بود که مردم خودشان صاحب انقلاب هستند و در بیانیه ها و سخنرانی های مقام معظم رهبری نیز همیشه مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و نظام معرفی شده اند.
وی با اشاره به اینکه همه جهانیان در حماسه 9 دی از قدرت مردم ایران درس گرفتند، اضافه کرد: مردم ایران اسلامی باید به بصریتی که در مقابل جبهه دشمن نقش اول را بازی می کند، افتخار کنند.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بحث تامین امنیت حرف اول را می زند و در اقتصاد و خدمات رسانی برای مردم نیز امسال 34 هزار طرح در استان های محروم کشور به اتمام رسانده است.
سردار رمضان شریف افزود: امروز امنیتی که در شهرستان های مثل سردشت، پیرانشهر، نقده و استان های غربی کشور وجود دارد با شهرستان های مرکزی کشور هیچ فرقی ندارد و این امنیت در سایه ایثار نیروهای مسلح به دست آمده است.
به گفته وی امروز ایران اسلامی به برکت رهنمودهای مقام معظم رهبری و خون بیش از 200 هزار شهید انقلاب اسلامی امن ترین کشور در جهان و خاورمیانه است.
وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی در پنج سال گذشته در کشورهای عراق، سوریه، یمن و افغانستان جنگ افروزی کرده است، افزود: همه کشورهای استکباری در کنار هم جمع شده اند که این دولت ها و به ویژه دولت سوریه را در هم شکنند ولی در سایه رهنمودهای الهام بخش رهبری و جانفشانی ملت شریف و نیروهای مسلح سوریه، دشمنان درهم شکسته اند.
مسئول روابط عمومی سپاه: رفتارکنندگان خلاف آرمان های انقلاب باید جوابگوی خون شهدا باشند