نمایشگاه بین المللی مبلمان در مشهد گشایش یافت

پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵
نمایشگاه بین المللی مبلمان در مشهد گشایش یافت

مشهد- ایرنا- هفدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان، لوستر و روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی عصر پنجشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد گشایش یافت.

مشهد- ایرنا- هفدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان، لوستر و روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی عصر پنجشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد گشایش یافت. مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه 200 شرکت داخلی و خارجی در قالب 670 غرفه در فضایی به مساحت 18 هزار مترمربع آخرین دستاوردهای خود را عرضه کرده اند.
احسان ارکانی زمینه فعالیت این شرکتها را مبلمان راحتی، استیل و نیمه استیل، کلاسیک و مبلمان اداری، سرویس و کالای خواب، دکوراسیون داخلی، تابلو و لوازم تزئینی، لوستر و تجهیزات روشنایی، فرش و تابلوفرش برشمرد.
وی افزود: از جمله ویژگیهای هفدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون مشهد حضور چهار نماینده خارجی از کشورهای چین، ترکیه، آلمان و ایتالیا است که به توسعه ارتباطات تجاری تولیدکنندگان و تجار داخلی با آن کشورها کمک می کند.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان، لوستر و روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی از 9 تا 13 دی ماه ساعت 16 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد است.
7489/1858**خبرنگار: میترا عبداللهی **منتشرکننده: حسین کریم زاده
نمایشگاه بین المللی مبلمان در مشهد گشایش یافت
jkkjkjkjkj