چند خبر کوتاه از کشتی ایران و جهان

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
چند خبر کوتاه از کشتی ایران و جهان

تهران - ایرنا - حضور تیم منتخب کشتی آزاد مازندران در جام یاریگین در روسیه، درخواست دو استان برای میزبانی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد ٢٠١٧ و برگزاری رقابت های کشتی سربازان نیروهای مسلح از جمله خبرهای مهم این رشته ورزشی است.

تهران - ایرنا - حضور تیم منتخب کشتی آزاد مازندران در جام یاریگین در روسیه، درخواست دو استان برای میزبانی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد ٢٠١٧ و برگزاری رقابت های کشتی سربازان نیروهای مسلح از جمله خبرهای مهم این رشته ورزشی است. به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی؛تیم منتخب کشتی آزاد مازندران پس از کسب عنوان نخست این استان در رقابت های قهرمانی کشور به جام یاریگین در روسیه اعزام می شود.
بر این اساس با توجه به قهرمانی تیم مازندران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور بزرگسالان در گروه الف، فدراسیون کشتی نسبت به اعزام تیم منتخب کشتی آزاد مازندران به رقابت های بین المللی جام یاریگین روسیه اقدام کرده است.
همچنین هزینه بلیط رفت و برگشت این تیم بر عهده فدراسیون کشتی خواهد بود و هیأت این استان با هماهنگی محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ترکیب این تیم را اعلام می کند.
رقابت های بین المللی کشتی جام یاریگین روزهای 8 تا 11 بهمن ماه در شهر کراسنویارسک روسیه برگزار می شود.
**
فدراسیون کشتی در خبر دیگری از اعلام آمادگی استان های البرز و کرمانشاه برای میزبانی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد ٢٠١٧ و اراسل درخواست خود در این زمینه به این فدراسیون خبرداده است.
این رقابت ها قرار است ٢٨ و ٢٩ بهمن ماه و با حضور هشت تیم برتر دنیا در ایران برگزار شود.
**
براساس اعلام فدراسیون کشتی؛ رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی سربازان نیروهای مسلح کشور، روزهای 15 و 16 دی ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
**
در خبر دیگری از کشتی جهان؛ ماگومد قربان علی اف و لبدوف بهترین ورزشکار سال 2016 جمهوری های داغستان و یاکوتیا روسیه شناخته شدند.
چند خبر کوتاه از کشتی ایران و جهان