راننده کامیون براثر استنشاق گازمونوکسیدکربن جان باخت

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
راننده کامیون براثر استنشاق گازمونوکسیدکربن جان باخت

زنجان - ایرنا - راننده یک دستگاه کامیون کمپرسی 6چرخ در شهر دندی از توابع استان زنجان به دلیل استفاده از گاز پیک نیک و استنشاق گاز مونوکسیدکربن در دام قاتل خاموش گرفتار شد.

زنجان - ایرنا - راننده یک دستگاه کامیون کمپرسی 6چرخ در شهر دندی از توابع استان زنجان به دلیل استفاده از گاز پیک نیک و استنشاق گاز مونوکسیدکربن در دام قاتل خاموش گرفتار شد. به گزارش ایرنا و به نقل از یک شاهد عینی، متوفی که از اهالی روستای ابراهیم آباد بود بامداد یکشنبه به منظور استراحت و خواب در کمربندی شمالی شهر دندی توقف و از گاز پیک نیک برای گرم کردن داخل کابین کامیون استفاده می کند.
علی عبادی که خود نیز از رانندگان وسایط نقلیه سنگین است گفت: متاسفانه در فصل سرما برخی رانندگان بی توجه به حوادث ناشی از گازگرفتگی برای گرم کردن فضای کابین از گاز پیک ‌نیک استفاده می‌کنند که این عامل بسیار خطرناک بوده و می تواند پیامدهای تلخی را داشته باشد.
یک منبع مطلع در مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان زنجان نیز با تایید این حادثه گفت: متاسفانه این راننده کامیون که حدود 30 ساله بود در مقابل شرکت احرار و در داخل کابین دچار گازگرفتگی شده و به کام مرگ فرو رفته است.
افرادی که در فضایی بسته در معرض استنشاق گاز منوکسیدکربن قرار می گیرند ابتدا احساس سستی، خستگی و خواب آلودگی می کنند و در صورتی که هرچه سریع تر محل را ترک و هوای تازه تنفس نکنند دچار بیهوشی و در نهایت خفگی می شوند.
راننده کامیون براثر استنشاق گازمونوکسیدکربن جان باخت
jkkjkjkjkj