پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنائی در قزوین برگزار شد

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنائی در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنائی همزمان با سومین نمایشگاه دکوراسیون داخلی با حضور جمعی از مسئولان استانی در شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین گشایش یافت.

قزوین - ایرنا - پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنائی همزمان با سومین نمایشگاه دکوراسیون داخلی با حضور جمعی از مسئولان استانی در شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین افتتاح شد. به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاحییه گفت: در این نمایشگاه 70 واحد تولیدی و عرضه کننده انواع مبلمان اداری و خانگی، دکوراسیون داخلی، لوستر، تزئینات داخل ساختمان، محصولات خود را در فضایی به مساحت 3 هزار متر مربع به نمایش گذاشته اند.
هادی طاهرخانی افزود: در این رویداد اقتصادی تولیدکنندگان و نمایندگی های آنان از استان های تهران، اصفهان، البرز، همدان، آذربایجان شرقی، اردبیل، مازندران، یزد، خراسان رضوی، گیلان و قزوین تولیدات خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.
وی ادامه داد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می توان به ایجاد فضایی جهت ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف کننده، آشنایی مردم با آخرین انواع محصولات عرضه شده در بازار، ایجاد فضایی رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز‌ اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان افزود: در این نمایشگاه انواع لوازم خانگی، مبلمان، سرویس چوب، لوستر، چراغ های تزئینی، روتختی و تجهیزات آشپزخانه و مصالح ساختمانی به معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.
پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنائی، همزمان با سومین نمایشگاه دکوراسیون داخلی از 14 دی ماه به مدت 4 روز از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین پذیرای بازدید عموم است.
پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنائی در قزوین برگزار شد