740 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی وارد بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد شد

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
740 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی وارد بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد شد

یاسوج- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 740 میلیارد ریال انواع تجهیزات پزشکی از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون وارد بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی این استان شده است.

یاسوج- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 740 میلیارد ریال انواع تجهیزات پزشکی از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون وارد بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی این استان شده است. به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، پرویز یزدان پناه اظهار داشت: تاکنون از این میزان تجهیزات پزشکی حدود 530 میلیارد ریال نصب و راه اندازی شده و افزون بر 210 میلیارد ریال نیز در مرحله تحویل به دانشگاه است.
وی گفت: بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای دولت تدبیر و امید به لحاظ دسترسی به تجهیزات پزشکی استاندارد و پیشرفته با مشکلات متعددی مواجه بودند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد افزود: سال 1392 مسئله سلامت مردم به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های کاری دولت یازدهم مورد توجه جدی قرار گرفت.
یزدان پناه بیان کرد: با آغاز اجرای طرح تحول نظام سلامت در سال 1393 تحولات چشمگیری در حوزه سلامت کشور ایجاد شد.
وی عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد نیز از مزایای اجرای این طرح مهم و توجه دولت به حوزه سلامت بی بهره نماند.
یزدان پناه ابراز داشت: ورود 740 میلیارد ریال انواع تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد بیانگر توجه ویژه دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حوزه سلامت این استان است.
وی گفت: این اقدام ارزنده رضایتمندی مردم کهگیلویه و بویراحمد از خدمات حوزه سلامت را به طور قابل توجهی افزایش داد.
740 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی وارد بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد شد