لیگ برتر والیبال؛ حاشیه های دیدار صالحین ورامین با بانک سرمایه

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
لیگ برتر والیبال؛ حاشیه های دیدار صالحین ورامین با بانک سرمایه

تهران - ایرنا - بازی تیم های والیبال صالحین ورامین و بانک سرمایه در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال در حالی در سالن شهید گل عباسی ورامین با برد سه بر یک تیم میهمان برگزار شد که با حاشیه هایی نیز همراه بود.

تهران - ایرنا - بازی تیم های والیبال صالحین ورامین و بانک سرمایه در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال در حالی در سالن شهید گل عباسی ورامین با برد سه بر یک تیم میهمان برگزار شد که با حاشیه هایی نیز همراه بود. به گزارش ایرنا، حواشی بازی رفت دو تیم والیبال صالحین ورامین و بانک سرمایه که با درگیری لفظی سید محمد موسوی بازیکن ملی پوش بانک سرمایه با چند نفر از تماشاگران تیم صالحین والیبال همراه بود، این بازی را با حساسیت هایی همراه ساخته بود. این موضوع باعث شده بود تا مسئولین تیم والیبال بانک سرمایه، تمرین پیش از بازی خود در ورامین را که قرار بود شب گذشته در سالن شهید گل عباسی برگزار شود، لغو کنند.
حضور بیش از یک هزار و 500 تماشاگر و مشتاق والیبال برای دیدن این بازی باعث شده بود که صدها نفر نتوانند در داخل سالن حضور یافته و از نزدیک بازی را نظاره گر باشند.
تیم سرمایه که نخستین باخت نیم فصل اول را برابر صالحین ورامین متحمل شده بود برای جبران شکست دور رفت با مربی ورامینی خود پای در این دیدار گذاشته بود.
تیم والیبال بانک سرمایه در این دیدار از تعداد زیادی ملی پوش نظیر شهرام محمودی ،سید محمد موسوی ، میلاد عبادی پور و عادل غلامی استفاده کرد.
حساسیت بازی باعث شده بود تا فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان از نزدیک این بازی را نظاره گر باشند.
در آغاز بازی، تماشاگران ورامینی بدون آن که علیه تیم حریف شعاری سر دهند، تنها به تشویق تیم صالحین پرداختند.
در لحظاتی از بازی، سید محمد موسوی از سوی برخی از تماشاگران هو شد.
حضور نیروی انتظامی در این بازی نسبت به سایر دیدارها مشهودتر بود.
محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال هم در سالن مسابقه حضور داشت.
در پایان این بازی، تماشاگران تیم صالحین بازیکنان و مربی تیم بانک سرمایه را تشویق کردند.
لیگ برتر والیبال؛ حاشیه های دیدار صالحین ورامین با بانک سرمایه