کشف 288 کیلوگرم انواع موادمخدر در یزد

شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
کشف 288 کیلوگرم انواع موادمخدر در یزد

یزد- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد از کشف 288 کیلوگرم مواد مخدر شامل 254 کیلوگرم حشیش و 34 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه پژو پارس در این استان خبر داد.

یزد- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد از کشف 288 کیلوگرم مواد مخدر شامل 254 کیلوگرم حشیش و 34 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه پژو پارس در این استان خبر داد. به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محمد حسین ستوده نیا گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان با اقدام های اطلاعاتی و پلیسی با خبر شدند قاچاقچیان قصد انتقال محموله ای از مواد مخدر به استان های شمالی را دارند.
وی افزود: ماموران مسیر احتمالی عبور قاچاقچیان را زیر نظر قرار دادند تا اینکه یک دستگاه پژو پارس به محل نزدیک و با مشاهده ماموران از محل متواری شد.
این مسئول با بیان اینکه در این رابطه سه نفر دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند گفت: یکی از قاچاقچیان بر اثر اصابت گلوله زخمی و به بیمارستان منتقل شد.
ستوده نیا تصریح کرد: یکی از توفیق های خوب پلیس استان در سال گذشته و سال جاری مبارزه کشف موادمخدر و دستگیری قاچاقچیان بوده است که پلیس همچنان با عزمی راسخ به این ماموریت ها ادامه خواهد داد.
استان یزد در مسیر جاده اصلی شمال ، جنوب کشور قرار دارد.
7536/ 6197 دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار: فلاح
irnayazdd@
کشف 288 کیلوگرم انواع موادمخدر در یزد