مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایلام برگزار می شود

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایلام برگزار می شود

ایلام - ایرنا - مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی امام جمعه و استاندار ایلام روز چهارشنبه در مسجد جامع برگزار می شود.

ایلام - ایرنا - مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی امام جمعه و استاندار ایلام روز چهارشنبه در مسجد جامع برگزار می شود. به گزارش ایرنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای ضمن ابراز تاسف فراوان و تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اعلام کرد: مراسم یادبود و بزرگداشت این شخصیت کم نظیر از ساعت 10 تا 12 روز چهارشنبه 22 دی در مسجد جامع برگزار می شود.
این اطلاعیه می افزاید: مراسم بزرگداشت و یادبود رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، مروارید استاندار، جامعه روحانیت و حوزه های علمیه استان، نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام برگزار می شود.
در این اطلاعیه همچنین از عموم مردم شریف و قدرشناس ایلام دعوت شده تا با حضور پرشور خود در این مراسم، یاد و خاطره آن شخصیت برجسته و بزرگوار را گرامی بدارند.
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایلام برگزار می شود