ادای احترام دیپلمات های خارجی در سریلانکا به آیت الله هاشمی رفسنجانی

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
ادای احترام دیپلمات های خارجی در سریلانکا به آیت الله هاشمی رفسنجانی

دهلی نو-ایرنا- سفرا و دیپلمات های خارجی مقیم کلمبو پایتخت سریلانکا روز سه شنبه با امضای دفتر یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به یار دیرین امام و رهبری ادای احترام کردند.

دهلی نو-ایرنا- سفرا و دیپلمات های خارجی مقیم کلمبو پایتخت سریلانکا روز سه شنبه با امضای دفتر یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به یار دیرین امام و رهبری ادای احترام کردند. به گزارش ایرنا،این دفتر از امروز به مدت سه روز در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کلمبو برای امضای شخصیت های سیاسی و بین المللی باز خواهد بود.
همچنین پرچم جمهوری اسلامی ایران در سفارت ایران در سریلانکا به حالت نیمه افراشته درآمد.
سفرا و دیپلمات های خارجی مقیم دهلی نو پایتخت هند نیز دفتر یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی (ره ) بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی را امضا کردند
این دفتر یادبود در دهلی نو از امروز به مدت 2 روز در محل سفارت ایران برای امضای شخصیت های بین المللی مقیم دهلی نو باز خواهد بود.
همچنین به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پرچم جمهوری اسلامی ایران در سفارت و نمایندگی های سیاسی کشورمان در هند به حالت نیمه افراشته درآمده است .
همچنین دفتر یادبودی در سرکنسولگری ایران در حیدرآباد و بمبئی از امروز به مدت سه روز نیز برای حضور و امضای مقامات محلی گشوده شده است.
قرار است مراسم ترحیمی نیز به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در درگاه پنجه شریف کشمیر گیت دهلی و در حیدرآباد و بمبئی برگزار شود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و سیاستمدار کهنه کار جمهوری اسلامی ایران شامگاه یکشنبه (19 دی) به دلیل عارضه قلبی دعوت حق را لبیک گفت .
ادای احترام دیپلمات های خارجی در سریلانکا به آیت الله هاشمی رفسنجانی