صالحی امیری:‌درگذشت آیت الله رفسنجانی ضایعه ای اسفناک است

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
صالحی امیری:‌درگذشت آیت الله رفسنجانی ضایعه ای اسفناک است

تهران-ایرنا- وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مردم ، خانواده شهدا و رهبرمعظم انقلاب تسلیت گفت و افزود:‌ درگذشت وی ضایعه ای اسفناک و سخت است.

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مردم، خانواده شهدا و رهبر معظم انقلاب تسلیت گفت و افزود:‌ درگذشت وی ضایعه ای اسفناک و سخت است. سید رضا صالحی امیری روز سه شنبه در حاشیه مراسم تشییع پیکرآیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران افزود: ‌حضور مردم در بدرقه یار امام و رهبر نشان دهنده وحدت دینی و ملی جامعه است و همه امروز شاهد وحدت انقلاب ، نظام و رهبری هستیم.
وی با بیان اینکه باید قدردان چنین موهبتی باشیم، ادامه داد: مردم قدر سرمایه های خود را می دانند که بسیار ارزشمند است.
صالحی امیری گفت: مردم ارزش والای آیت الله هاشمی رفسنجانی را بهتر می دانند و معتقدند تداوم انقلاب با حضور بزرگ مردانی است که امروز یکی از آنان را به خانه ابدیش بدرقه می کنیم.
پس از مراسم تشییع، پیکر این روحانی فقید و چهره شناخته شده انقلاب و ایران در بهشت زهرا و در کنار امام خمینی (ره) در جایگاه ابدی خویش آرام خواهد گرفت.
قرار است مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه - ٢٢ دی ماه ٩٥- از ساعت 9:30 تا 12در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
صالحی امیری:‌درگذشت آیت الله رفسنجانی ضایعه ای اسفناک است