Home

آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در قصرشیرین برگزار می شود

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در قصرشیرین برگزار می شود

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از برگزاری آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در این شهرستان مرزی خبر داد.

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از برگزاری آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در این شهرستان مرزی خبر داد. فرامرز اکبری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این آیین فردا (چهارشنبه) ساعت 13:30 دقیقه با حضور مردم مومن و مرزداران همیشه بیدار قصرشیرین در محل مسجد جامع قصرشیرین برگزار می شود.
وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یاردیرین امام و رهبری و یکی از شخصیت های تاثیرگذار در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی نام برد و افزود: آیت اله رفسنجانی همواره یار و یاور امام و رهبری بودند و از دغدغه های ایشان وحدت و انجسام ملی حول محور ولایت فقیه بود.
وی بیان کرد: آیت الله رفسنجانی بیش از نیم قرن به انقلاب اسلام خدمت کردند و نقش تاثیرگذار چه در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و چه در عرصه سازندگی، بر کسی پوشیده نیست.
فرماندار قصرشیرین ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از سیاست مداران برجسته نظام اسلام و مورد احترام تمام سیاست مداران جهان بود.
اکبری اضافه کرد که تمام سیاست مداران دنیا به شخصیت وجودی آیت الله رفسنجانی به دید احترام می نگریستند و صبوری، دلسوزی و متانت این شخصیت بزرگوار و تاثیرگذار همواره زبانزد عام و خاص بود.
وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره از تصمیم گیری های احساسی پرهیز می کردند تا مورد سو استفاده دشمنان انقلاب اسلامی قرار نگیرد.
این مقام مسوول گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی حق بزرگی بر گردن انقلاب اسلامی و ملت سرافراز ایران اسلامی دارند و امیداست مردم و مسوولان با ادامه راه این یاردیرین امام و رهبری، در پاسداری از ارزش های والای انقلاب گام های موثری بردارند.
اکبری افزود: دیدگاه و راه آیت الله هاشمی رفسنجانی باید سرمشق تمام مسوولان و دولتمردان قرار گیرد چرا که این شخصیت تاثیرگذار دغدغه ای جز حفظ انسجام ملی و تداوم خط انقلاب نداشتند.
آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در قصرشیرین برگزار می شود