آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در قصرشیرین برگزار می شود

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در قصرشیرین برگزار می شود

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از برگزاری آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در این شهرستان مرزی خبر داد.

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از برگزاری آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در این شهرستان مرزی خبر داد. فرامرز اکبری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این آیین فردا (چهارشنبه) ساعت 13:30 دقیقه با حضور مردم مومن و مرزداران همیشه بیدار قصرشیرین در محل مسجد جامع قصرشیرین برگزار می شود.
وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یاردیرین امام و رهبری و یکی از شخصیت های تاثیرگذار در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی نام برد و افزود: آیت اله رفسنجانی همواره یار و یاور امام و رهبری بودند و از دغدغه های ایشان وحدت و انجسام ملی حول محور ولایت فقیه بود.
وی بیان کرد: آیت الله رفسنجانی بیش از نیم قرن به انقلاب اسلام خدمت کردند و نقش تاثیرگذار چه در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و چه در عرصه سازندگی، بر کسی پوشیده نیست.
فرماندار قصرشیرین ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از سیاست مداران برجسته نظام اسلام و مورد احترام تمام سیاست مداران جهان بود.
اکبری اضافه کرد که تمام سیاست مداران دنیا به شخصیت وجودی آیت الله رفسنجانی به دید احترام می نگریستند و صبوری، دلسوزی و متانت این شخصیت بزرگوار و تاثیرگذار همواره زبانزد عام و خاص بود.
وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره از تصمیم گیری های احساسی پرهیز می کردند تا مورد سو استفاده دشمنان انقلاب اسلامی قرار نگیرد.
این مقام مسوول گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی حق بزرگی بر گردن انقلاب اسلامی و ملت سرافراز ایران اسلامی دارند و امیداست مردم و مسوولان با ادامه راه این یاردیرین امام و رهبری، در پاسداری از ارزش های والای انقلاب گام های موثری بردارند.
اکبری افزود: دیدگاه و راه آیت الله هاشمی رفسنجانی باید سرمشق تمام مسوولان و دولتمردان قرار گیرد چرا که این شخصیت تاثیرگذار دغدغه ای جز حفظ انسجام ملی و تداوم خط انقلاب نداشتند.
آیین گرامیداشت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در قصرشیرین برگزار می شود
jkkjkjkjkj