مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی فردا در پاوه برگزارمی شود

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی فردا در پاوه برگزارمی شود

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه و فرماندار پاوه اعلام کردند: مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی فردا (چهارشنبه) در مسجد جامع پاوه برگزار می شود.

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه و فرماندار پاوه اعلام کردند: مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی فردا (چهارشنبه) در مسجد جامع پاوه برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری و پرویز ایده پور با صدور اطلاعیه مشترکی، ضمن عرض تسلیت ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران از درگاه خداوند سبحان برای آن عزیز سفر کرده علو درجات را خواستار شدند.
در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم مردم شریف شهر پاوه و بخشهای باینگان، نوسود و نودشه می رساند به مناسبت ارتحال این روحانی جلیل القدر و به منظور ارج نهادن به 60 سال خدمت و دلسوزی آن مرحوم، روز چهارشنبه 22 دی ماه 1395 رأس ساعت 9:30 صبح در محل مسجد جامع پاوه مراسم بزرگداشتی برگزار می شود.
از عموم مردم شریف و انقلابی شهرستان پاوه دعوت به عمل می آید در این مراسم، شرکت کرده و با حضور گسترده خود یکبار دیگر وفاداری و قدرشناسی خویش را نسبت به خدمتگزاران صادق و دلسوز نشان دهند.
شهرستان پاوه با بیش از 60 هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی فردا در پاوه برگزارمی شود