استاندار هرمزگان : آیت الله هاشمی یار صدیق امام و رهبر معظم انقلاب بود

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
استاندار هرمزگان : آیت الله هاشمی یار صدیق امام  و رهبر معظم انقلاب بود

بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهدی نستوه و یار صدیق امام راحل و رهبر معظم انقلاب بود که عمر با برکت خویش را در راه مبارزه با رژیم طاغوت، به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و تداوم راه انقلاب صرف کرد.

بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهدی نستوه و یار صدیق امام راحل و رهبر معظم انقلاب بود که عمر با برکت خویش را در راه مبارزه با رژیم طاغوت، به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و تداوم راه انقلاب صرف کرد. جاسم جادری روز سه شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود : این شخصیت برجسته در دوران نمایندگی وریاست مجلس شورای اسلامی ، ریاست جمهوری در دوران دولت سازندگی ، خبرگان رهبری و همچنین در مجمع تشخیص مصلحت نظام خدمات ارزنده ای را برای نظام جمهوری اسلامی ایران داشت.
وی اظهار داشت : آیت الله هاشمی رفسنجانی نقش بی بدیلی در کنار حضرت امام خمینی (ره) در هدایت انقلابیون وتشکیل هسته های انقلاب اسلامی داشت.
جادری ادامه داد : آیت الله هاشمی رفسنجانی از یادگاران انقلاب اسلامی و یار دیرین امام راحل ومقام معظم رهبری واز چهره های شناخته شده امت اسلامی بود که در راه مبارزه با رژیم ستمشاهی مجاهدت های فراوان انقلاب داشت.
استاندارهرمزگان ضمن تسلیت درگذشت این شخصت ارزشمند کشورمان به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران ، یاد آور شد: آیت الله هاشمی همواره در کنار امام راحل و رهبر معظم انقلاب حضور داشت وفردی مدبر در میان نیروهای انقلاب بود.
وی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران هیچگاه خدمات و مجاهدت های ارزنده این مرد اسوه و مجاهد نستوه، از نقش موثر در پیروزی انقلاب تا دوران دفاع مقدس و پس از آن در سازندگی ایران اسلامی را فراموش نخواهد کرد.
آیت ‌الله اکبر هاشمی ‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب عصر یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.
استاندار هرمزگان : آیت الله هاشمی یار صدیق امام و رهبر معظم انقلاب بود