ادای احترام مقامات دیپلماتیک درتاجیکستان به ارتحال آیت الله هاشمی

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
ادای احترام مقامات دیپلماتیک درتاجیکستان به ارتحال آیت الله هاشمی

دوشنبه - ایرنا - جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات دیپلماتیک کشورهای خارجی مقیم تاجیکستان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوشنبه و امضا دفتر یادبود ، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به دولت و ملت ایران تسلیت گفتند.

دوشنبه - ایرنا - جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات دیپلماتیک کشورهای خارجی مقیم تاجیکستان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوشنبه و امضای دفتر یادبود ، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به دولت و ملت ایران تسلیت گفتند. به گزارش روابط عمومی سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دوشنبه این دفتر یادبود به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفارت ایران در شهر دوشنبه از ظهر امروز ( سه شنبه ) مفتوح و فردا چهارشنبه نیز برپاست.
سفرا و شخصیت های سیاسی کشورهای هند، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان و فرانسه و نماینده سازمان ملل مقیم در تاجیکستان با حضور جداگانه در محل سفارت ایران نسبت به امضای دفتر یادبود و ادای احترام به مرحوم آیت آلله هاشمی رفسنجانی اقدام کردند.
بیشتر این سفرا و مقامات در یادداشت خود در این دفتر یادبود ضمن ابراز همدری با ملت ایران نسبت به شخصیت آیت الله رفسنجانی به عنوان چهره تاثیرگذار در جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.
حجت الله فغانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان نیز با نوشتن شرحی دفتر یادبود آیت الله هاشمی را امضا کرد.
به گزارش ایرنا همچنین به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پرچم کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان بصورت نیمه افراشته درآمد.
ادای احترام مقامات دیپلماتیک درتاجیکستان به ارتحال آیت الله هاشمی
jkkjkjkjkj