دبیرکل وزارت خارجه اسلوونی دفتر یادبود ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
دبیرکل وزارت خارجه اسلوونی دفتر یادبود ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد

بلگراد - ایرنا - دبیرکل وزارت خارجه اسلوونی که حامل پیام تسلیت «کارل اریاوتس» معاون نخست وزیر و وزیر خارجه اسلوونی بود دفتر یابود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را امضا و ادای احترام کرد.

بلگراد - ایرنا - دبیرکل وزارت خارجه اسلوونی که حامل پیام تسلیت «کارل اریاوتس» معاون نخست وزیر و وزیر خارجه اسلوونی بود دفتر یابود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را امضا و ادای احترام کرد. به گزارش ایرنا، «استانسیلاو ویدوویچ» دبیرکل وزارت امور خارجه جمهوری اسلوونی امروز سه شنبه ضمن حضور در محل سفارت ایران در لوبلیانا و عرض تسلیت، دفتر یادبود مربوط به ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را امضا کرد.
وی با اعلام اینکه حامل پیام تسلیت 'کارل اریاوتس' معاون نخست وزیر و وزیر خارجه جمهوری اسلوونی می باشد، اظهار داشت: من و کلیه همکارانم در وزارت امور خارجه اسلوونی از شنیدن خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیار متأثر شدیم. آقای هاشمی رفسنجانی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی ایران محسوب می شدند.
همچنین جمعی از مقامات رسمی و شخصیت های مختلف اسلوونی و سفرا و دیپلمات‌های کشورهای خارجی مقیم لوبلیانا از جمله دبیرکل وزارت خارجه اسلوونی، سفرای واتیکان، گرجستان و هلند و کاردار جمهوری آذربایجان در لوبلیانا، در دومین روز گشایش دفتر یادبود به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در محل سفارت ایران در لوبلیانا ضمن امضای این دفتر یابود ؛ مراتب همدردی خود را با دولت، ملت ایران و بازماندگان ابراز کردند.
دفتر یادبود مزبور روز چهارشنبه 22 دی نیز گشوده خواهد بود و سفارت ایران در لوبلیانا پذیرای مقامات و شخصیت های مختلف اسلوونیایی و همچنین سفرا و دیپلمات های خارجی جهت عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی و امضای دفتر یابود این شخصیت بزرگ جمهوری اسلامی خواهد بود.
روز گذشته نیز تعدادی از مقامات، سفرا و دیپلمات‌های کشورهای خارجی مقیم لوبلیانا با حضور در محل سفارت ایران در لوبلیانا و عرض تسلیت، دفتر یابود مزبور را امضاء کردند.
دبیرکل وزارت خارجه اسلوونی دفتر یادبود ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد
jkkjkjkjkj