عضو شورای ریاست جمهوری بوسنی دفتر یادبود رحلت آیت الله رفسنجانی را امضا کرد

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
عضو شورای ریاست جمهوری بوسنی دفتر یادبود رحلت آیت الله رفسنجانی را امضا کرد

بلگراد- ایرنا- «باقر عزت بگوویچ» روز سه شنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سارایوو دفتر یاد بود آیت الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد.

بلگراد- ایرنا- «باقر عزت بگوویچ» روز سه شنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سارایوو دفتر یاد بود آیت الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد. به گزارش ایرنا، عضو مسلمان شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سارایوو در دفتر یاد بود رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به دیدار خود با ایشان نوشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک دولت مرد بزرگ بود و این افتخار را داشتم که با ایشان ملاقات کنم.
عزت بگوویچ در ادامه افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی با فداکاری و لیاقت بی نظیر تاثیرات عمیقی در شکل گیری جمهوری اسلامی به جا گذاشت و نسل های آینده یقیناً برای همیشه خاطره این مرد و رهبر بزرگ را به یاد خواهند داشت.
عضو مسلمان شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین ضمن امضای دفتر یادبود در دیدار با «محمود حیدری» سفیر جمهوری اسلامی ایران گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در برقراری دوستی میان دو کشور ایران و بوسنی زحمات بسیاری را متقبل شد.
وی افزود:برای روح ایشان رحمت، برای خانواده محترم شان صبر و برای مردم کشور دوست و برادر ایران خیر و برکت آرزو دارم.
« حسن کاوازوویچ» رئیس العلمای بوسنی و هرزگوین نیز روز سه شنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سارایوو دفتر یاد بود آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را امضا کرد.
رئیس العلمای بوسنی و هرزگوین از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان سیاستمداری به یادماندنی یاد کرد و نقش وی را در مسیر توسعه روابط دوستانه دو کشور مورد تمجید قرار داد.
به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم گرامیداشتی از ساعت 14:30 تا 16 روز چهارشنبه 22 دی ماه در محل کتابخانه غازی خسرو بیگ شهر سارایوو برگزار می شود.
دفتر یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی از روز دوشنبه در سفارت ایران در سارایوو برای امضاء گشوده شد و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
عضو شورای ریاست جمهوری بوسنی دفتر یادبود رحلت آیت الله رفسنجانی را امضا کرد