رویدادهایی که امروز در استان ایلام خبری می شود

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
رویدادهایی که امروز در استان ایلام خبری می شود

ایلام - ایرنا - برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی و سفر وزیر جهاد کشاورزی مهمترین رویدادهایی هستند که روز چهارشنبه در استان ایلام خبری می شود.

ایلام - ایرنا - برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی و سفر وزیر جهاد کشاورزی مهمترین رویدادهایی هستند که روز چهارشنبه در استان ایلام خبری می شود. به گزارش ایرنا، آیین های بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تضخیص مصلحت نظام در شهرستان های استان ایلام امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار می شود.
آیین بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی از ساعت 10 صبح با دعوت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام در مسجد جامع این شهر برگزار می شود.
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی قرار است به منظور بررسی طرح های این حوزه و دیدار و گفت و گو با مقامات ارشد استان ایلام امروز به این استان سفر کند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز ایلام آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33332267 و 33332266 به خبرنگاران ایرنا در مرکز ایلام اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33332062 ارسال کنند.
اخبار این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آنها و اخبار متنوع دیگر، امروز بر روی سایت ایرنا مرکز ایلام به نشانی http://www.irna.ir/ilam و همچنین کانال ایرنا بر روی تلگرام به آدرسhttps://telegram.me/joinchat/DHygAj86CsNVcz3FnR31aw منتشر خواهد شد.
رویدادهایی که امروز در استان ایلام خبری می شود